Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3774 / 3523
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
03.07.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2522 / 2411
Доброго дня. Скажіть будь ласка компанія хоче подавати документи для участі в тендері на 2 різні дер.закупівлі. Одна закупівля - 13 млн., Друга - 12 млн.грн. Будуть оформлені 2 різні і не пов'язані між собою договори. Відповідно до закону України про публічні закупівлі якщо закупівля проводиться більш, ніж на 20 млн., То на підприємстві потрібна антикорупційна програма. Чи правильно ми розуміємо, що нас це не стосуватиметься (нам не потрібна антикор.программа), оскільки у нас кожна з закупівель менше 20 млн.?
Відповідь
29.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2986 / 2993
Згідно статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів). Інформація отримується замовником з «Зведених відомостей про рішення органів Комітету про визнання вчинення суб’єктами господарювання порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді спотворення результатів торгів (тендерів) та накладення штрафу» (далі – Реєстр). Учасником подано пропозицію на участь у відкритих торгах, Учасника наявний в цьому Реєстрі. Про те в Реєстрі зазначена інформація, що рішення органу Комітету оскаржене у судовому порядку. Зазначено, що залишено апеляційну скаргу Комітету/територіального відділення без задоволення, а постанову суду про оскарження рішення АМКУ залишено без змін (тобто суд рішення АМКУ скасував) . Блок «Перегляд та перевірка органом Комітету рішень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції» АМКУ в Реєстрі не заповнений. Чи має право Замовник не відмовляти такому учаснику в участі у процедурі закупівлі чи до отримання результатів перегляду та перевірки органом Комітету рішень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (тобто до моменту виключення учасника з Реєстру) Замовник зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника відповідно до статті 30: наявні підстави, зазначені у статті 17.
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2874 / 2854
чи повинен замовник при складанні та оприлюдненні тендерної документації наперед визначати/не визначати підставою для відмови в участі в закупівлі, передбачену ч. 2 ст. 17 закону про публічні закупівлі, чи може визначитися з її застосуванням вже після розкриття тендерних пропозицій, чи взагалі застосовувати її в «ручному режимі» по кожному окремому учаснику, відмовляючи одному учаснику та допускаючи іншого?
Відповідь
27.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3268 / 3155
Державне агентство рибного господарства України проводило тендер на закупівлю послуг з виконання науково-технічних робіт у рибній галузі (ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-19-000605-c) Переможцем за лотами №1 та №2 було визнано ДП «Інститут рибного господарства та екології моря», яке надежить до сфери управління агентства. За день до підписання договорів до Агентства надійшов лист від Нацполіції, у якому стверджувалось, що цей тендер повинен бути скасований з причини порушення вимог п.7 ст.17 Закону, а саме: тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника. Членами тендерного комітету Агентства, дійсно, є посадові особи Агентства (заступники керівника), але їх туди включено не як фізичних осіб. Посадові особи та представники учасників в тендерному комітеті відсутні. Поясніть, чи можна вважати ДП «Інститут рибного господарства та екології моря», яке надежить до сфери управління агентства, пов’язаною з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника, та чи повинна бути скасована ця закупівля? Лис нацполіції додається
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2