Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5192 / 4724
Чи зобов'язаний замовник відхилити тендерну пропозицію учасника у відповідності до п.4 частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі", якщо учасник у складі тендерної пропозиції надав інформацію, щодо залучення до виконання робіт як субпідрядника суб'єкта господарювання, який протягом останіх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів?
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3974 / 3964
На відміну від Закону про здійснення державних закупівель Закон про публічні закупівлі не має механізму виправлення арифметичних помилок, допущених учасником. Чи правильно ми розуміємо, що оскільки Законом про публічні закупівлі дане питання не врегульовано, то Замовник має право розглядати тендерну пропозицію учасника (недискваліфіковувати),якщо допущені арифметичні помилки неформальні і не призводять до зміни вартості пропозиції учасника.
Відповідь
28.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4555 / 4282
Просимо надати роз’яснення, яким чином замовник перевіряє учасників на відповідність ознакам пов’язаних осіб в розумінні Закону та приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі, якщо оцінка тендерних пропозицій передує здійсненню розгляду тендерної пропозиції та проводиться автоматично.
Відповідь
13.08.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3872 / 3878
Замовник в Протоколі виклав дуже "переконливу і обґрунтовану" відповідь про підстави дискваліфікації Учасника закупівлі, проте яка на нашу думку абсолютно не має сенсу тому як прямо суперечить Закону України «Про публічні закупівлі». Питання по суті викладено в додаткових матеріалах до цього запиту Вих. від «13» серпня 2017 г № 22/07/2 Посимо роз’яснити чи можливо з урахуванням вищевказаних обставин вважати тендерну пропозицію даного учасника торгів такою, що відповідає тендерній документації.
Відповідь
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4762 / 4653
Част.7Ст.28 Закону України « Про публічні закупівлі» передбаченощо замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині першій статті 17 цього Закону, або факту зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Підкажіть будь-ласка, який строк передбачений для перевірки замовником документів наданих переможцем протягом 5 кал.днів на підтвердження підстав, визначених ст. 17 ЗУ? Чи може замовник відхилити пропозицію переможця в період укладання договору враховуючи част.3 ст.32 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2