Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3535 / 3492
Доброго дня. Роз’ясніть будь ласка таку ситуацію: голова тендерного комітету (перший заступник начальника державного органу) на момент відпустки начальника державного органу стає т. в. о. начальника державного органу, чи не буде це конфліктом інтересів?
Відповідь
14.06.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3488 / 3655
Згідно з п. 2.5 Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів комітету. Якщо у тендерному комітеті є 5 членів, то воно буде правомочне за присутності на ньому 3 членів?
Відповідь
11.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4494 / 4432
Де краще пройти навчання у сфері публічних закупівель?
Відповідь
05.04.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3416 / 3374
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи може замість особистого підпису члена тендерного комітету у протоколі тендерного комітету використовуватися його факсиміле, якщо внутрішніми положеннями підприємства, передбачено таке право?
Відповідь
04.04.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4415 / 4455
До установи від прокуратури надійшло подання (в порядку частини 3 статті 65 Закону України "Про запобігання корупції") з вимогою проведення службового розслідування з метою встановлення причин і умов, що сприяли порушенню вимог Закону України Про публічні закупівлі та Закону України "Про запобігання корупції" головою та членами тендерного комітету на підставі ст.1, ст.65 Закону України "Про запобігання корупції".Слід зазначити, що Інформація про моніторинг закупівлі органами державного фінансового контролю відсутня. Питання:чи правомірні вимоги прокуратури?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2