Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5921 / 5767
В закладі є спеціальний рахунок, кошти якого не плануються, а затверджуються довідками по мірі надходження. Згідно доручення голови облдержадміністрації, закупівлі від 3000 грн. необхідно проводити в прозоро. ПИТАННЯ. Чи потрібно проводити закупівлі в Прозоро від 3000 до 50000 грн. в прозоро за кошти нашого спеціального рахунку?
Відповідь
10.11.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5324 / 5229
Доброго дня! До тендерного комітету виконкому міської ради мають наміри долучитися представники громадськості для контролю. Чи правильно я розумію, що згідно ст. 9 та 11 ЗУ Про публічні закупівлі, громадяни не можуть бути членами тендерного комітету замовника?Дякую.
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9290 / 8546
Доброго дня! КЗ ОРР "Обухівська районна стоматологічна поліклініка" було двічі оголошено відкрити торги (поточний ремонт приміщення та заміна вікон та дверей)на суму 285,700.Двічи відкрити торги було відмінено на підставі відсутності достатньої кількості учасників. На теперешній час заклад проводить через систему Прозорро - переговорну процедуру закупівлі, відповідно ст.35ч2 п4 ЗУ "про публічні закупівлі" ,до 19.11.2016 року триває період оскарження повідомлення про намір укласти договір. Сума цінової пропозіції складає 285,700.На тепершній час при обстеженні закладу виникла необхідність в додаткових послугах з приводу поточного ремонту ,але на момент виділення грошей у технічну документацію закладались послуги поточного ремонту на виділену суму,тобто 285,700 . Розпорядник коштів місцевого бюджету погодився виділити додаткові кошти на "додаткові послуги" того ж самого поточного ремонту (чекаємо рішення сессії). Питання - у разі укладення договору по переговорній процедурі на суму 285,700,чи маємо ми право ,при виділенні додаткових коштів на той самий поточний ремонт провести переговорну процедуру з тим самим учасником що буде проводити поточний ремонт на суму 285,700 ,на підставі п 5 ч2 ст35 ЗУ "Про публічні закупівлі" (потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації ,стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами ,технологіями,роботами чи послугами ,якщо заміна попереднього постачальника може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру ,пов*язаних з експлуатацією та обслуговуванням).Дякую
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6068 / 5664
1. Чи є на сьогоднішній день вимоги до установ, що надають послуги з навчання у сфері державних закупівель? Якщо установа не має ліцензії Міністерства освіти і науки України "Про надання освітніх послуг" чи має вона право проводити навчання у сфері держзакупівель?
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8923 / 8393
Доброго дня. як уповноважена особа маю скласти річний план закупівель 2017 для замовника. у Замовника в наявності діючий договір на обслуговування оргтехніки, укладений в липні 2016р., договір діє до липня 2017 року. Якщо дія договору перевищує 1 рік(договір перехідний з року в рік), для визначення виду процедури закупки(допорогова чи по ЗУ) до уваги при закупівлі даного виду послуг в 2017 році приймається загальна сума договору, що укладений в 2016 році, чи річний бюджет закупки на певний вид послуг на відповідний рік? дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2