Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5781 / 5785
Чи повинен Замовник відхилити пропозицію переможця торгів у разі, якщо учасник прикріпив документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ст. 17 Закону в електронній системі закупівель не на п"ятий день, а на шостий.
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9003 / 8941
Чи правомірним є відхилення пропозиції конкурсних торгів юридичної особи, якщо вона здійснює господарську діяльність згідно з незареєстрованими кодами КВЕД?
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5718 / 5450
Державне підприємство "Бердянський морський торговельний порт", відповідно до п.12 ч.1 ст.8 Закону "Про публічні закупівлі" (далі Закон), просить надати відповідь щодо застосування законодавства у сфері закупівель. 1) При проведенні допорогової закупівлі, щодо Учасника, виявлені обставини для відмови відповідно до ст.17 Закону. Чи повинен Замовник відхилити пропозицію такого Учасника? 2) Чи може Замовник у своєму Положенні про проведення допорогових закупівель передбачити можливість відхилення пропозицій Учасників щодо яких виявлені обставини для відмови відповідно до ст.17 Закону?
Відповідь
15.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7442 / 7348
Згідно з умовами тендерної документації Замовником вимагається надання Переможцем довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, не більше 14 денної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів. Дата розкриття - 22.07.2016. Однак у зв'язку з оскарженням протоколу тендерного комітету та прийняттям рішення Антимонопольним комітетом акцепт відбувся лише 12.11.16. Таким чином, Переможець не може надати довідку 14 денної давнини з дати розкриття. На підставі викладеного, прошу надати відповідь чи правомірно з боку Замовника встановлювати такий термін, адже Закон "Про здійснення державних закупівель" не містить такої вимоги? Чи не стане це підставою для відмови Замовником укласти договір з Переможцем? Заздалегідь дякую.
Відповідь
15.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5939 / 5679
ДП «Криворізька теплоцентраль» є юридичною особою, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, та є замовником у розумінні Закону України №922 –VIII від 25.12.2015р. Відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 454 від 17.03.2016р. « Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» розділ 2 част.1 абзац 2 предмет закупівлі товарів і послуг визначається згідно з п. 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 року № 1749, за показником третьої – п’ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуг. Відповідно до пункту 12 частини 1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» з метою недопущення порушень у сфері державних закупівель просимо Вас надати роз’яснення: За яким знаком доцільніше визначати предмет закупівлі на 2017 рік (СРVвступає в силу з 01.01.2017 р.)(за третім, четвертим або за п’ятим) для того, щоб правильно визначити загальну очікувану вартість предмету закупівлі та необхідність проведення процедури закупівлі у розумінні Закону України № 922-VIII «Про публічні закупівлі» від 25.12.2016 року. В таблиці на прикладі показано визначення предмету закупівлі за показниками третьої та п’ятої цифри основного словника. Тому не зрозуміло при визначені предмету закупівлі за показником третього знаку є необхідність проведення відкритих торгів, а при визначенні за п’ятим знаком вартість предмету закупівлі є меншою порогової вартості. Як бути замовнику, тачи не планується внесення змін до Порядку визначення предмету закупівлі ? Відповідь просимо надіслати за адресою: 50014, м.КривийРіг, вул.Електрична,1, ДП «Криворізька теплоцентраль».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2