Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3741 / 3646
Доброго дня. У додатку до річного плану запланована закупівля 1071,00 грн. без використання електронної системи (обслуговування та ремонт газорозподільної системи). Укладено договір на 1071,00 та зареєстровано у Держказначейській службі. Тобто план використано. У зв’язку з підвищенням тарифів потрібно укласти додаткову угоду на збільшення суми закупівлі. Як правильно запланувати таке збільшення – чи можна вносити зміни в існуючий рядок плану чи робити новий рядок за таким же кодом на суму збільшення чи інше?
Відповідь
17.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3834 / 3767
Добрий день ! В нас на рік заплановано по коду 39160000-1 Шкільні меблі 170000,00 тис грн і процедура прописана - звіт про укладений договір.З них заключено договір на 16 000,00 грн, та залишилось 154 тис. В квітні нам виділили додаткові кошти (цільові освітня субвенція) на приладдя (не мультимедійне) для кабінетів - математики та географії, в сумі 275 000,00 грн. Будемо проводити відкриті торги. Питання в чому - що робити з попередньо запланованими коштами на шкільні меблі, вони розбиті по школах і садочках ( в на 4 школи та 2 садки) та ще й по місяцях.Як проводити послідуючі закупівлі саме меблів ? ДЯКУЮ )
Відповідь
14.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3658 / 3844
В річному плані закупівель передбачені видатки на закупівлю комп'ютерів на загальну суму 6 млн.грн.(процедура відкриті європейські торги). Але Замовник поступово планує здійснювати закупівлю цих комп'ютерів на суму яка не буде перевищувати вартісні обмеження відповідно до частини четвертої статті 10 Закону. Дайте будь-ласка роз'яснення яку процедуру застоовувати Замовнику: відкриті українські чи відкриті європейські? Чи проводити закупівлю частинами, але застосовувати відкриті європейські торги? Дякую за відповідь.
Відповідь
07.05.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3748 / 3735
Добрий день, підкажіть будь-ласка чи зобов'язаний Замовник виходити на переговорну процедуру після двох невідбувшихся аукціонів по відкритих торгах у зв'язку з відсутністю достатньої кількості учасників (мінімум 2), та чи не буде порушення, якщо зменьшити план закупівлі по цому товару, тому що виникла потреба перерозподілити ці кошти на інші функції?
Відповідь
07.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4490 / 4441
Комунальне підприємство «Комбінат міського господарства» - багатогалузеве підприємство, створене органом місцевого самоврядування (100% комунальної власності). Має два джерела фінансування: 1) бюджетні кошти, які надходять на рахунок у ГУДКСУ по КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам» як відшкодування витрат на утримання міста (послуги різного характеру); 2) кошти, які надходять на господарський рахунок у Ощадбанку, внаслідок ведення господарської діяльності. Просимо Вас надати пояснення, чи підлягають під дію Закону України «Про публічні закупівлі» кошти підприємства, отримані внаслідок ведення господарської діяльності. Якщо ні, то просимо також роз’яснити: при здісненні закупівлі, яка фінансується з двох джерел одночасно (бюджетні і господарські кошти), і кожна з частин є нижчою порогу застосування Закону, чи необхідно застосовувати процедуру закупівлі згідно Закону, виходячи із загальної вартості предмета закупівлі. Приклад: проводиться закупівля палива на суму 3190 тис. грн., у тому числі 3000 тис. грн.. господарських коштів і 190 тис. грн. коштів, отриманих з бюджету. Сума бюджетних коштів не підпадає під дію Закону, господарські не підпадають в цілому. Чи розглядається у такому випадку вартість закупівлі в загальному і необхідно проводити тендер чи ні?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2