Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
8110 / 7925
Допорогова закупівля проведена через Прозоро, укладено договір. Чи можна укласти додаткову угоду до цього договору про збільшення суми договору (збільшення кількості товару) на кошти, які виникли внаслідок економії від проведення цієї допорогової закупівлі? Дякую.
Відповідь
15.11.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
7129 / 6884
З моменту підписання договору пройшло 2 місяці, підприємство-замовник відмовляється від предмету закупівлі ( не надало заявку на завезення товару). Замовлення виконанане, постачальник потратив кошти на його виконання. Як бути постачальнику?
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5554 / 5566
Просимо надати роз’яснення, чи входить до компетенції тендерного комітету складання та оприлюднення додатку до річного плану закупівель, оскільки статтею 11 Закону України «Про публічні закупівлі» такий функціональний обов’язок не передбачено.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6914 / 6941
Просимо допомогти в наступній ситуації. Внаслідок динамічного зростання цін на паливо, газ та дизпаливо, ціна за одиницю товару з моменту моніторингу цін для виведення очікуваної вартості предмета закупівлі і публікації оголошення до моменту акцепту вважається неактуальною, що призводить до необхідності за проханням постачальника змінити ціну за одиницю товару відповідно до цін на ринку. Чи можливе укладання додаткової угоди про зміну ціни за одиницю товару в межах 10%, як прописано в ст. 36 Закону, в день підписання договору? Та на підставі якого документу (про коливання цін) і за який період (чи береться до уваги період з моменту подання оголошення до моменту укладання договору)? Вдячні за допомогу.
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7544 / 7038
Доброго дня. З 1 січня 2017 року предмет закупівлі товарів і послуг буде визначатись замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги, а окремі частини предмета закупівлі (лоти) - за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Скажіть будь ласка, що означає "за показниками третьої – п'ятої цифр" та "за показниками четвертої – восьмої цифр"? Мається наувазі тільки третя, п'ята, четверта і восьма цифра? Чи з третьої по п'яту (тобто можна визначати предмет за третьою,четвертою або п'ятою цифрою)? І лоти - тільки четверта або восьма чи можна визначати за будь якою - четвертою, шостою, сьомою, восьмою? Заздалегідь вдячна за відповідь
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2