Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8022 / 7887
відбулися відкриті торги , був визначений переможець, але в період між прийняттям рішення про намір укласти договір та самим підписанням було виявлено що тендерна пропозиція подана учасником процедури, який є повьязаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі. Чи можна на даному етапі відмінити торги?
Відповідь
22.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5739 / 5680
Поясніть будь-ласка чи потрібно оголошувати тендер на залишкову вартість по роботах. Договір на виконання робіт було укладено у 2016 році, вартість об’єкту відповідно до проектно-кошторисгної документації (ПКД) на той час становила менше 1,5 млн.грн. В процесі виконання робіт відбулось коригування ПКД та у 2018 році проведено нову експертизу ПКД відповідно до якої загальна кошторисна вартість будівництва становить 2690,568 тис. грн із них вже понесені витрати замовника – 1345,666 тис.грн., сума на завершення будівництва складає – 1344,901 тис.грн. Чи потрібно оголошувати тендер (відкриті торги) на залишкову вартість по роботах, яка складає - 1344,901 тис.грн.? P.S. Оскільки ситуація є для нас не зрозумілою та дуже важливою, не пишіть, будь-ласка, «стандартну» відписку «дійте згідно чинного законодавства…»
Відповідь
19.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6503 / 6390
Доброго дня! До проведення процедури закупівлі визначили предмет закупівлі згідно Наказу №454 від 17.03.2016 – Про затвердження порядку визначення предмету закупівлі. Предмет закупівлі визначили як: ДК 021:2015 - 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення, та з зазначенням конкретної назви - (Оренда автобуса). Після завершення відкритих торгів (UA-2018-01-18-001652-a), укладення та оприлюднення договору необхідні документи були направлені до Казначейської служби. В свою чергу Казначейська служба відмовляється реєструвати договір посилаючись на те, що конкретна назва закупівлі (Оренда автобуса) визначена не вірно та не відповідає договору (тобто договір має бути саме на оренду автобуса). Пропонують відмінити попередні відкриті торги у електронній системі ProZorro за номером UA-2018-01-18-001652-a та розпочати нову процедуру закупівлі. Чи дійсно визначення конкретної назви закупівлі та вид договору є перешкодою для Казначейської служби не реєструвати договір?
Відповідь
14.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5991 / 5932
Доброго дня. Ситуація наступна. Проводяться відкриті торги на закупівлю послуг на суму 500 000.00. Було проведено акуціон. При розгляді тендерної пропозиції учасника з найбільш економічно вигідною ціною, виявлено відсутність довідки в довільній формі про відсутність підстав зазначених у ст. 17, подання якої передбачено тендерною документацією. Запитання: чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції, зважаючи на те, що згідно п.1.ч.1 ст.30 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником. Дякую.
Відповідь
14.03.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7942 / 7809
Доброго дня.У зв'язку з тим що не знайшов чіткої відповіді прошу дати роз'яснення на наступне: Згідно ст 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі коли два рази не відбулись відкриті торги можна проводити переговорну процедуру, в той же час Закон говорить що закупівля має відбуваєтись згідно Річного плану закупівель.Виникає питання: 1) Потрібно по новому планувати переговорну процедуру? 2) Чи вносити зміни до процедури по відкритих торгах змінюючи назву процедури та початок проведення процедури? При запланованих на рік закупівлях часто виникають розбіжності в частині терміну початку проведення процедури, яке пов'язане із наданням бюджетних асигнувань,чи потрібно вносити зміни в Річний план в частині орієнтовного початку проведення процедури закупівлі. Наперед вдячний за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2