Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3940 / 3777
запланована річна сума на придбання ліків складає 240тис.грн-це відкриті торги. можно поділіти цю суму на квартали,та проводити кожного кварталу відкріті торги на 60 тис.грн.
Відповідь
26.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6504 / 6347
1. Чи є порушенням з боку замовника вимог п. 7 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» (Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону) в частині оголошення декількох п’яти ( UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) відкритих торгів на придбання товарів за одним і тим самим предметом закупівлі згідно ДК 016:2010 очікувана вартість кожної окремо закупівлі становить в еквіваленті менше 133 тис. євро. Разом по п’яти торгах очікувана вартість становить більше 133 тис.євро та, відповідного, не оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про закупівлю англійською мовою, як це визначено п.4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі»? 2. Чи не обмежують права учасників-нерезидентів, вимоги, встановлені замовником у тендерній документації (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) щодо надання учасниками-нерезидентами тендерної пропозиції в доларах США або Євро, за умови, що згідно з Порядком заповнення тендерної документації для процедури закупівлі – відкриті торги, затвердженої наказом Мінекономрозвитку України від 13.04.2016 № 680 у разі якщо учасником процедури є нерезидент, замовник має право встановити, що такий учасник може зазначити ціну тендерної пропозиції у валюті, а валютою тендерної пропозиції є гривня? 3. Чи відповідає вимогам ЗУ «Про публічні закупівлі» (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b) подання учасником торгів (нерезидент) в межах однієї закупівлі двох тендерних пропозиції: однієї у гривні іншої у євро, за умови, що п.1 ст. 25 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота)? 4. Чи відповідає вимогам п.4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» (умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону) договір про закупівлю, укладений з ціною у іноземній валюті (євро) за умови оцінки згідно аукціону тендерної пропозиції у гривні (торги: UA-2016-09-20-000193-a, UA-2016-09-20-000478-a, UA-2016-09-12-000204-a, UA-2016-10-07-000012-c, UA-2016-09-06-000016-b)?
Відповідь
26.01.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6522 / 6176
Нашою установою було розпочато у грудні відкриті торги по закупівлі природного газу, які не відбулися у зв"язку з недостатньою кількістю учасників. Повторно оголошено відкриті торги, які також не відбулися. Під час проведення других відкритих торгів відбулася зміна ціни газу. Ми звернулися до постачальника в нашому регіоні щодо проведення переговорної прецедури. Постачальник відмовляється укладати договір по ціні,яка була зазначена в тендерній документації відкритих торгів. Чи можемо ми погоджуватися з постачальником і проводити переговори зазначаючі нову ціну, а з 01.02.17 планується ще одне підняття ціни, тобто на момент укладання договору ціна знову зміниться. Чи можемо ми проводити переговори по ціні, яка відрізняється від тендерної документації, а потім договір заключати знову по іншій ціні? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4019 / 3707
Чи можна укласти договір на один місяць для того щоб провести відкриті торги на закупівлю послуги їдалень? Бюджет затверджувався 23 грудня 2016 року, кошториси надані лише 17 січня 2017 року
Відповідь
23.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5090 / 4969
Згідно наказу Мінекономрозвитку №2092 від 19.12.2016, що вступив у дію 17.01.2016, закупівля лікарських засобів визначається за третьою цифрою ЄЗС. Як діяти лікарні, якщо для закупівлі фармації необхідно провести відкриті торги, що тривають приблизно 1,5 місяці, якщо наявних лікарських засобів не вистачить на час проведення закупівель. Чм є можливість проведення закупівель у стисліші терміни?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2