Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.04.2018 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2604 / 2706
Чи несе секретар тендерного комітету відповідальність після звільнення з роботи за тендери проведені коли він ще працював? якщо так, то як довго?
Відповідь
16.04.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2596 / 2530
У відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) за процедурою відкритих торгів укладено договір про закупівлю з учасником-переможцем, який на момент укладання даговору про закупівлю являвся платником єдиного податку з відсотковою ставкою 5% доходу. В процесі виконання договору учасник-переможець став платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах, та звернувся за проханням змінити ціну договору про закупівлю. Згідно роз’яснення Мінекономіки за №3302-06/1340-06 від 17.01.2017р. (на підставі листа Державної фіскальної служби) перехід платника зі спрощеної системи оподаткування на загальну не спричиняє зміну розмірів ставок податків, встановлених Кодексом. Таким чином, зміна системи оподаткування платником (перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну), не визначена Законом, як підстава для зміни умов договору про закупівлю відповідно до п.6 ч.4 ст.36 Закону. На підставі вищевикладеного, не можливе відповідне перерахування договірної ціни робіт з єдиного податку з відсотковою ставкою 5% на загальну систему оподаткування. З метою належного виконання Замовником норм чинного законодавства та договору про закупівлю, просимо розглянути питання, за якою системою оподаткування Замовник повинен приймати акт виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) та довідку про вартість виконаних будівельних робіт (форма КБ-3), які являються первинними обліковими документами у будівництві, відповідно до ДСТУ?
Відповідь
16.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3264 / 3168
Доброго дня! Питання полягає в наступному- На початку 2018 року був опублікований річний план закупівель, де по коду 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування, була визначена сума більше одного мільйону гривень, було проведено закупівлю за процедурою "відкриті торги", на сьогоднійшій день, виникла нагальна потреба додаткової закупівлі по тому самому коду на суму 15 000 (пятнадцять тисяч гривень). Чи коректно застосувати процедуру "допорогової закупівлі" чи вірним рішенням буде провести процедуру "відкриті торги" на суму 15тис гривень? заздалегідь дякую за відповідь.
Відповідь
12.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4305 / 4206
За результатами проведення закупівлі за процедурою відкриті торги (мультилотова) відповідно коду 30190000-7 «Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 паперу для друку та канцелярських товарів (Офісне устаткування та приладдя різне) через авторизований електронний майданчик на веб – порталі Уповноваженого органу згідно вимог Закону №922 03.04.2018 відбувся електронний аукціон. По 4-ох лотах торги відбулися і є переможці електронного аукціону, по яких розміщено Протокол засідання тендерного комітету про визнання переможцем. Оприлюднене повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Але після цього помилково на один з цих 4-ох лотів було натиснуто кнопку «скасувати». Технічної можливості повернути або відмінити операцію не передбачено, але підстави для відміни закупівлі по цьому лоту відсутні. Прохання надати пропозиції або рекомендації щодо виправлення ситуації. Чи можливо в такому випадку провести переговорну процедуру з переможцем процедури відкритих торгів по випадково скасованому лоту та укласти договір для його публікації, а в протоколі описати про технічну помилку і прийняття такого рішення?
Відповідь
02.04.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3471 / 3211
Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області було проведено переговорну процедуру закупівлі, на «Експлуатаційне утримання автомобільної дороги державного значення: аварійні роботи з ліквідації окремих пошкоджень елементів мосту через р. Деревичка на км 132+771 автомобільної дороги державного значення Р-32 Кременець – Біла Церква – Ржищів (Полонський район Хмельницька область)», UA-2017-07-10-001851-b, так як двічі були оголошені відкриті торги, які двічі не відбулися. Через відсутність фінансування Додатковою угодою було продовжено термін дії Договору №38 від 26 липня 2017 року до 31 грудня 2018 року. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року №654 змінилася назва дороги з «Р-32 Кременець – Біла Церква – Ржищів» на «Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка». На підставі Постанови КМУ Додатковою угодою були внесені зміни щодо назви договору. Просимо надати роз’яснення, у разі зміни назви об’єкту, чи укладений раніше договір вважати дійсним.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2