Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4698 / 4525
Чи можливо надати документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору одного із засновників (учасників) юридичної особи, яка планує брати участь у публічних закупівлях, для проведення її кваліфікації?
Відповідь
07.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4695 / 4667
Комунальне підприємство «Комбінат міського господарства» - багатогалузеве підприємство, створене органом місцевого самоврядування (100% комунальної власності). Має два джерела фінансування: 1) бюджетні кошти, які надходять на рахунок у ГУДКСУ по КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам» як відшкодування витрат на утримання міста (послуги різного характеру); 2) кошти, які надходять на господарський рахунок у Ощадбанку, внаслідок ведення господарської діяльності. Просимо Вас надати пояснення, чи підлягають під дію Закону України «Про публічні закупівлі» кошти підприємства, отримані внаслідок ведення господарської діяльності. Якщо ні, то просимо також роз’яснити: при здісненні закупівлі, яка фінансується з двох джерел одночасно (бюджетні і господарські кошти), і кожна з частин є нижчою порогу застосування Закону, чи необхідно застосовувати процедуру закупівлі згідно Закону, виходячи із загальної вартості предмета закупівлі. Приклад: проводиться закупівля палива на суму 3190 тис. грн., у тому числі 3000 тис. грн.. господарських коштів і 190 тис. грн. коштів, отриманих з бюджету. Сума бюджетних коштів не підпадає під дію Закону, господарські не підпадають в цілому. Чи розглядається у такому випадку вартість закупівлі в загальному і необхідно проводити тендер чи ні?
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4687 / 4861
Наше підприємство здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, та є замовником у розумінні Закону України №922 –VIII від 25.12.2015р. З 20.02.2017 року змінюємо форму власності на Публічне акціонерне товариство з часткою держави більше 50% акцій. Чи правильно ми розуміємо, що оскільки ми є монополістами і здійснюємо діяльність в окремих сферах господарювання (забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії), ми незалежно від форми власності підпадаємо під дію Закону України №922 –VIII та просимо надати роз’яснення чи розповсюджується на нас вимога ст.79 Господарського кодексу щодо звітування по договорам.
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4684 / 4439
Відповідно до Наказу Мінекономрозвитку №490 від 22.03.2016 року «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» Протокол розгляду частково заповнюється Замовником, частково електронною системою. Чи правильно ми розуміємо, що дана форма передбачена при розгляді і оцінки тендерних пропозицій учасників міжнародних торгів, в українських торгах форма розгляду не передбачена Наказом Мінекономрозвитку №490, але замовник може її використовуватия як зразок?
Відповідь
18.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4601 / 4428
Доброго дня! ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя» є суб’єктом господарювання, яке: - здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) на промисловій чи комерційній основі; - забезпечує потреби держави (плануємо укласти договори про закупівлю послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води за державні кошти); - не є розпорядником бюджетних коштів; - статутний капітал - 100 % приватна власність; - провадить діяльність на підставі ліцензії, яка не може розглядатися як спеціальне чи ексклюзивне право; - відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308, Ліцензіат (ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя») повинно використовувати кошти, отримані за рахунок діяльності з виробництва теплової енергії, за цільовим призначенням та з дотриманням принципів здійснення закупівель відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Враховуючи вищенаведене, прошу дати відповідь на наступні запитання: 1. ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя» є замовником у розумінні п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» та має здійснювати закупівлі з дотриманням вимог цього Закону? 2. Як Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308 кореспондуються з Законом України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2