Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.04.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1307 / 1275
Нашій бюджетній установі виділено кошти з депутатьського фонду. Далі ми плануємо закупити нові вікна та зробити їх установку в нашій будівлі. Питання: як цю операцію правильно відобразит в системі Прозорро? Або взагалі не проводити закупівлю з орпилюдненням на електронному майданчику? Очікувана вартість приблизно до 100 тисяч грн.
Відповідь
11.04.2023 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2271 / 2257
Згідно рішенням по скарзі Колегією АМКУ зобов`язано Замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника 1 та рішення про визначення переможцем Учасника 2. Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва за позовом Замовника до АМКУ визнано протиправним та скасовано рішення Колегії АМКУ по скарзі. З урахуванням вказаних обставин, рішення Колегії АМКУ не підлягає виконанню Замовником. На веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель оприлюднено рішення про скасування повідомлення про намір укласти договір з переможцем (Учасник 2) та рішення про відхилення тендерної пропозиції переможця, оскільки на дату прийняття зазначеного рішення тендерна пропозиція переможця є такою, строк дії якої закінчився. Разом з цим, зазначена процедура закупівлі до цього часу не перейшла в статус «Торги не відбулися» і перебуває в статусі «Пропозиції розглянуті». Враховуючи викладене вище, просимо дати роз`яснення щодо подальшої зміни статусу процедури закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель та дій замовника по завершенню процедури.
Відповідь
11.04.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1836 / 1863
В 2021 році провели закупівлю робіт з реконструкції і підписали договір, який діє до кінця 2023 року. У 2023 році, після коригування проєкту, виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт по цьому об’єкту будівництва на суму 1,3 млн. грн. Питання: як рахувати вартісні межі при плануванні робіт: за весь період виконання робіт по об’єкту будівництва (2021-2023 рр.) в цілому чи лише за поточний 2023 рік. І виходячи з цього, наступне питання: Щоб провести закупівлю додаткових робіт на суму 1,3 млн. грн, необхідно: 1. Укласти прямий договір (так як сума закупівлі робіт в 2023 році не перевищує 1,5 млн. грн)? 2. Укласти прямий договір за виключенням пп.8 п.13 Особливостей (так як це додаткові аналогічні роботи)? 3. Проводити відкриті торги за Особливостями?
Відповідь
11.04.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1345 / 1359
Для здійснення кап. ремонту було виготовлено проектно-кошторисну документацію, вартість робіт становить 2 млн. грн. На виконання робіт було виділено 1 млн. грн. Закупівлю необхідно провести згідно проектно-кошторисної документації на 2 млн. і після укладання договору зменшити суму відповідно до наявного фінансування чи проводи закупівлю згідно наявних коштів?
Відповідь
11.04.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1439 / 1428
Якщо були проведені відкриті торги по лотам за Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) та один лот було відхилено -згідно абзацу 2 підпункту 2 пункту 41 Особливостей, а саме: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Але потреба у закупівлі цього лота залишилась. Як тепер проводити закупівлю по цьому лоту (чи вважати новим предметом закупівлі і заключити прямий договір, оскільки очікувана вартість лота не перевищує 100 тис. грн. чи проводити знову відкриті торги за одним лотом)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2