Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1705 / 1720
Добрий день! В зв'язку з виробничою необхідністю та враховуючи специфіку підприємства. Прохання надати чітке роз'яснення щодо можливості застосування ч.3 ст. 631 ЦК України при укладанні Договору з учасником переговорної процедури закупівлі. При цьому слід зазначити, що оплата послуг здійснюватиметься лише після проведення процедури та після укладання Договору. Дякую!
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1787 / 1924
Відповідно до частини 3 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених цим Законом. Чи можливе застосування у договорах на закупівлю ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України? Якщо так, то в яких саме процедурах закупівлі (відкриті торги;торги з обмеженою участю; конкурентний діалог; спрощена закупівля; переговорна процедура)? Чи можливе застосування ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України у додаткових угодах до основного договору, якщо такою додатковою угодою вносяться зміни до істотних умов основного договору з урахуванням положень частини 5 статті 41 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
09.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1487 / 1549
Доброго дня.Наша бюджетна організація являється Замовником робіт, послуг, товарів. 15.04.2020 було розпочато закупівлі шляхом використання електронної системи закупівель. Предмет закупівель - роботи, вартість предмету закупівель не перевищує 1,5 мільйона гривень. Електронний аукціон відбувся після набрання чинності змін Закону України «Про тендерні закупівлі» (редакція), які були внесені Законом України Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель (19 вересня 2019 року № 114-IX). Враховуючи викладене просимо надати роз’яснення, з посиланням на нормативно-правові акти, чи є законні підстави не укладати договір з переможцем процедури закупівлі, а органу Державної казначейської служби України не реєструвати бюджетне зобов’язання.
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1472 / 1489
Після визначення переможця у спрощеній закупівлі Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. І, как радить нам стаття в Prozorro Інфобокс від 15.05.2020р. - “Договір потрібно укласти не пізніше ніж через 20 днів Тобто несуттєво, на який саме день, аби дотриматись вимоги щодо терміну.” Але, як з'ясувалося, регламент роботи майданчика Zakupki.Prom.ua передбачає обмеження щодо початку строку підписання договору - не раніше завершення періоду оскаржень. І цей період оскарження, відповідно до регламенту майданчика,становить два дні. Просимо пояснити на підставі якої статті Закону встановлено дводенний період оскарження по спрощеним закупівлям і відповідно неможливість оприлюднення договору. З повагою.
Відповідь
03.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1410 / 1403
Просимо надати роз'яснення щодо можливості використання в проекті договору надання послуг, в розділі "Оплата", формули розрахунку вартості послуг з привязкою до іноземної валюти на дату здійснення остаточної оплати, керуючись п.7 частини 5 ст.41. ЗУ "Про Публічні закупівлі". Зазначаємо , що предметом закупівлі є послуги з підтримки програмних продуктів.Данний вид послуг передбачає імпортну складову.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2