Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
746 / 780
Як часто і на скільки відсотків може Постачальник піднімати ціну за одиницю товару в договорі, якщо такий договір, укладений без використання електронної системи закупівель і по ньому оприлюднений звіт про договір про закупівлю?
Відповідь
05.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
675 / 702
Чи можливо змінити порядок розрахунків між сторонами, та змінити умови Договору про закупівлю з оплати в повному обсязі на поетапну оплату, не надавши при цьому з об’єктивних причин (відсутність законодавчого регулюання )послугу в повному обсязі.
Відповідь
01.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
694 / 733
Доброго дня! У результаті проведення відкритих торгів було укладено договір на закупівлю електричної енергії. У зв'язку із коливанням ціни на ринку електричної енергії постійно змінюється ії ціна за 1кВт*год. Надайте, будь ласка, роз'яснення щодо застосування п.5 ч. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі". Постачальник наполягає, що коливання ціни на ринку в бік зменшення може бути тільки до 10%, не більше. Відповідно до ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" істотні умови договору не можуть змінюватись після його підписання, крім окремих випадків, у т.ч. погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку без конкретизації відсотку зменшення ціни. Чи потрібно в такому випадку Постачальнику надавати обгрунтування зменшення ціни за 1кВт*год. Дякуємо.
Відповідь
23.03.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
653 / 723
Договір на здійснення капітального ремонту укладено 15 квітня 2020 року на загальну суму 1 млн. 400 тис. грн. коли поширювалася дія закону №1197 "Про здійснення державних закупівель", договір дійсний протягом 2020-2021 років, що обумовлено договором та додатковими угодами до нього. Протягом 2020 року здійснено видатків на 400 тис. грн., 1млн. грн. повинно бути виконано у 2021 році. Рішенням сільської ради в грудні 2020 року було передано будівлю до іншої юридичної особи (відбулася зміна балансоутримувача). Чи можна здійснити зміну замовника відповідною додатковою угодою у зв’язку з відокремленням відділу в окрему юридичну особу не розриваючи та не змінюючи виконавця робіт, а також чи можна здійснювати капітальний ремонт приміщення за проектно-кошторисною документацією замовником якої виступала сільська рада а не нова юридична установа.
Відповідь
23.03.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
709 / 766
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення по наступному питанню: Замовником було проведено відкриті торги на розробку ПКД на будівництво учбового корпусу, в якій було закладено також електропостачання зовнішнє майданчикове- будівництво ЛЕП, як один проект та об'єкт. На даний час цей договір вже виконаний, закритий та ведуться роботи з будівництва учбового корпусу. На етапі будівництва виникає питання коригування цього проекту та виокремлення будівництва ЛЕП як новий об'єкт будівництва для ефективної реалізації. Чи правомірно буде це зробити або це буде зміна істотних умов?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2