Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3506 / 3494
РІшенням сесії Ізянської сільської ради від 09.08.2016 року було створено тендерний комітет та затверджено положення про комітет. Головою тендерного комітету призначено юриста сільської ради Аннишинця Миколу Васильовича. Аннишинець М.В. є депутатом Хустської міської ради, тобто іншого органу місцевого самоврядування. З метою недопущення порушення вимог ч. 2 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" прошу розяснити: чи може Аннишинець Микола Васильович, який працює юристом в Ізянській сільській раді очолювати тендерний комітет сільської ради при тому, що він є депутатом Хустської міської ради. Дякую наперед. Чекаю відповіді як найскорше.
Відповідь
05.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3889 / 3759
Підкажіть, будь ласка, чи може член тендерного комітету перебуваючи у відпустці брати участь у засіданні тендерного комітету та мати право голосу? Дякую.
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5818 / 5676
Прошу надати відповідь на наступні питання, а саме: - чи необхідно розробляти та оприлюднювати протокол рішення уповноваженої особи про необхідність проведення допорогової закупівлі? Якщо потрібно розробляти протокол та оприлюднювати його, якими нормативно-правовоми актами це передбачено та яка відповідальність для уповноваженої особи за нездійснення цих дій?
Відповідь
27.06.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3966 / 3941
Доброго дня!Згідно з п. 2.5 Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів комітету. Якщо у тендерному комітеті є 5 членів, то воно буде правомочне за присутності на ньому 3 членів?
Відповідь
26.06.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6398 / 6300
Доброго дня! В ході проведення моніторингу мою увагу привернула діяльність у Львівському регіоні так званих юридичних консультантів у закупівлях, що проводять медзамовники міста Львова та Львівської області. Так, більшістю замовників Львівського регіону включається до тендерної документації вимога про оплату учасниками процедур закупівель даних замовників (переможцями) юридично-консультаційних послуг, що надаються замовникам. Крім того, мною встановлено, що в системі публічних закупівель відсутня інформація про проведені процедури торгів на закупівлю згаданими замовниками юридично-консультаційних послуг, оплатити які мають учасники (переможці). Тобто, в даному випадку маємо уникнення замовниками проведення процедур закупівель. Надайте будь ласка відповідь, чи можуть замовники при купівлі одного предемету закупівлі (фармацевтична продукція) включати до умов документації інший предмет закупівлі (юридично-консультаційні послуги). Надайте будь ласка відповідь, якщо в замовника існує потреба в закупівлі юридично-консультаційних послуг, чи повинен він проводити закупівлю таких послуг у відповідності до Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2