Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
915 / 973
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка технічний та авторський нагляд чи являються супутніміи послугами у здійснені капітального ремонту (зазначені у проектно-кошторисній документації) та чи можна укласти прямі договори на будь-яку суму (з обов'язковим опублікуванням звіту про договір про закупівлю враховуючи п.27 ч. ст.1 Закону України "Про Публічні закупівлі" роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт та на які норми закону опиратись в обгрунтуванні до застосування звіту про договір про закупівлю???
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
670 / 619
Добрий день! Прошу надати конкретне роз'яснення з наступного. Необхідно закупити кабінет фізики (який включає велику номенклатуру товару). Чи може замовник визначити предмет закупівлі по ДК 021:2015 кабінету фізики як 99999999-9 "не визначено" ? І чи це не буде порушенням наказу МЕРТ від 15.04.2020 № 708?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
894 / 917
Доброго дня, згідно п.14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі від 11.06.2020 року №1082 передбачено:"Під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі; коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі". Враховуючи зазначене, просимо надати відповідь відносно того, що під зазначеним розуміється, а саме, що означає вираз "назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі"?
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1041 / 997
Вітаю! Суть питання: які існують обмеження у придбанні товарів за кошти державного чи місцевого бюджету. Чи може комунальне підприємство придбати бувшу у вжитку (в робочому стані) спецтехніку (асенізатор, машина для вивезення ТПВ і т.п.) за кошти місцевого бюджету, виділені підприємству як субвенція?
Відповідь
20.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
943 / 904
Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону України «Про здійснення публічних закупівель» за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм тощо. Роботи - розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт;  Отже, виготовлення проектно-кошторисної документації, геологорозвідувальні, проектні роботи, експертиза проектної документації, здійснення технічного, авторського наглядів та інші «супровідні» послуги по одному об’єкту є різними видами робіт та окремими предметами закупівель. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі робіт замовники мають керуватися даними кошторисного розрахунку на весь об’єкт будівництва. Зведений кошторисний розрахунок – це кошторисний документ, який визначає повну вартість будівництва, враховуючи кошторисну вартість будівельних робіт, витрати на придбання устаткування, меблів та інвентарю, а також інші витрати. Враховуючи наведене вище, якщо супровідні роботам послуги по будівництву включені до зведеного кошторисного розрахунку, та вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт по будівництву, то такий предмет закупівлі належить до робіт. Предмет закупівлі в обов’язковому порядку має бути відображений у річному плані закупівель та додатку до нього . У зв’язку із цим у Замовника виникає питання, чи об’єднуються (сумуються) за одним кодом «інші супроводіні послуги» по різним об’єктам будівництва в один? Як відобразити у плані закупівель, що послуги , які йдуть за одним кодом, але вони відносяться до різних об’єктів будівництва . Зазначаємо, що вартість супровідних послуг, у конкретному випадку – послуги з консультування у сфері (Консультаційної підтримки щодо розроблення звіту з оцінки впливу на довкілля та проходження процедури ОВД (ДК 021:2015 90710000-7 Екологічний менеджмент), не перевищує 50 тис грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2