Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4312 / 4263
Якщо відповідно до статті 11 в установі визначена уповноважена особа, чи потрібно відповідно до постанови КМУ від 20.03.2020 №225 визначати окремо уповноважену особу для проведення закупівлі товарів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3823 / 3814
1. Надайте, будь ласка, консультацію щодо звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель: хто відповідає за закупівлі до 50 тис. грн. – уповноважена особа чи повинна створюватися комісія? Хто повинен оприлюднювати вищевказаний звіт? 2. Щодо допорогових закупівель, коли рішення прийняте до 19.04.2020, а укладення договору прогнозується після 19.04.2020. За результатом таких закупівель ми можемо оформити звіт про укладений договір відповідно до старої редакції Закону, чи потрібно відміняти такі закупівлі, вносити зміни в РПЗ та проводити по-новому як спрощена закупівля із прив’язкою до плану(у випадку якщо сума вище 50 000 тис) чи оприлюднювати звід про договір про закупівлю ( у разі якщо сума до 50 000 тис)?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4652 / 4764
Проясніть, будь ласка таке питання. На початку року тендерним комітетом був затверджений річний план на 2020р. (більше 200 тис.) і додаток до річного плану (закупівлі до 50 тис. І більше 50 тис.). Після 19 квітня в нас є закупівлі на 50 тис, що підпадають під поняття спрощених (3 закупівлі). Вони знаходяться в парафії УО. Питання: Що, тепер має бути 2 річних плани? Один затверджений ТК, а інший УО (спрощені процедури)? А якщо 2 плани, то як в них вносити зміни? Зміни в Річний план № 1 і зміни в річний план № 2? І ще одне питання. Чи потрібно створювати окремий кабінет під уповноважену особу, якщо вона одночасно є секретарем тендерного комітету?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4696 / 4647
В тендерній документації на закупівлю товару – основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – «Фарби» 44810000-1 – Фарби (замовник: КП СЕЗ Авдіївської міської ради, ідентифікатор закупівлі - UA-2020-04-07-000708-a) в якості тендерного забезпечення визначено електрону страхову гарантію. В п. 2 тендерної документації "Забезпечення тендерної пропозиції" визначені вимоги до страхувальника, а саме: Учасник повинен надати в складі своєї пропозиції копію свідоцтва про присвоєння Рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика гаранта не нижче uaAA, чинного на дату проведення аукціону, яке підтверджує рейтинг фінансової стійкості (надійності) страховиків, присвоєного уповноваженим НКЦПФР рейтинговим агентством. Замовник має право для перевірки рейтингу страхових компаній скористатися офіційними сайтами. Учасник повинен в складі своєї пропозиції надати Лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), що підтверджує відсутність невиконаних заходів впливу щодо Страховика (Гаранта). Інформація щодо відсутності невиконаних заходів впливу має бути надана станом (на дату не раніше 01 лютого 2020 року). Учасник в складі тендерної пропозиції повинен підтвердити відсутність тимчасових адміністрацій Страховика (Гаранта) документом, який виданий Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) за період з початку діяльності Нацкомфінпослуг. (на дату не раніше 01 лютого 2020 року). Довідка (інформація) в довільній формі від Страховика (Гаранта), що станом на 31.12.2019 співвідношення суми основних засобів та грошових коштів страхової компанії до сформованих страхових резервів (за мінусом частки перестраховиків у страхових резервах) становить не менше 5 (із обов’язковим наданням розшифровки розрахованого показника). Діяльність Страховика (Гаранта) на ринку страхування України має бути не менше 20 років. Дата реєстрації підтверджується випискою та/або витягом з ЄДР. Але проаналізувавши ринок страхових компаній в Україні (біля 170 страхових компаній) нами було визначено, що вказаним умовам відповівдають десь біля 40. Натомість жодна з вказаних страхових компаній не може видати електронну страхову гарантію відповідно тим умовам, які вказані в документації замовника (наприклад у страховика є рейтинг стабільності uaAA та немає досвіду роботи на ринку страхових послуг не менше 20 років, і навпаки). Питання: чи буде правомірним відхилення тендерної пропозиції учасника, якщо електронна страхова гарантія буде оформлена страховою компанією, яка буде відповідати не всім вимогам, вказаним в тендерній документації?
Відповідь
20.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3830 / 3758
Доброго дня. Чи може уповноважена особа з 21.04.2020 виконувати свої обов'язки не пройшовши тести (так як вони ще в розробці) та не ввівши свої персональні дані до електронного майданчика через те, що цей функціонал не реалізовано на жодному із майданчиків ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2