Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6485 / 6322
Добридень, Коли подавали свою пропозицію на відкриті торги вказали предмет закупівлі з кольором корпусу в маркіровці та в опису. Виробник припинив виробництво товару цього кольору на час поставки. (колір корпусу предмету закупівл - що є незначним відмінником, за технічними та іншими вимогами - теж саме).Предмет закупівлі відрізняється тільки кольором корпусу та маркіровкою. Чи є офіційна процедура внессеня змін? Чи потрібно відміняти закупівлю та проводити нову процедуру?
Відповідь
03.09.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6950 / 7041
Доброго дня! Відповідно до ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» основною функцією Уповноваженого органу з поміж інших є надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу. З огляду на вищезазначене, та те, що у листах від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”, від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю” відсутня відповідь, прошу надати роз’яснення з наступного питання. Бюджетною установою для проведення процедури відкритих торгів прораховано очікувану кількість послуг, в яких виникне необхідність протягом року. При цьому закуповуються ряд послуг розрізнених певними характеристиками. Однак, в процесі діяльності установи та виконання договору, виникає ситуація, що необхідність в деяких послуг взагалі не виникає протягом року, а інших - необхідно значно більше ніж планувалось при проведенні процедури закупівлі. Однак, за всіх вищезазначених умов, Замовник може здійснити закупівлю послуг не перевищивши ціну договору. Питання 1. Чи може замовник в рамках договору, укладеного за результатами проведення закупівлі – відкриті торги, зменшувати кількість одних послуг, а інших навпаки збільшувати, при цьому не перевищивши ціну договору? Питання 2. Якщо відповідь на питання зазначене вище негативна, то яким чином необхідно вчиняти замовнику, оскільки спрогнозувати кількість послуг, в яких виникне необхідність протягом року, на початку року – нереально?
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
7414 / 7274
06.08.2018 відбулись відкриті торги на закупівлю навантажувачів.17.08.2018 було оприлюднено намір укласти договір з переможцем. На єтапі укладання (погодження) договору було виявлено помилку в тендерній документації на закупівлю, яка відобразилась в документах переможця, з яким укладається договір. Суть помилки відмінність року виготовлення навантажувачів (2 навантажувача з 5-ти) в формі цінової пропоззиції з технічною частиною та додатком до договору (специфікацією) Рік виготовлення вірний у технічній частині та додатку до договору в формі ціновій пропозиції рік вказано невірно. Чи можливо укласти додаткову угоду після укладання договору в які можливо відкоригувати. Підкажіть будь ласка, що робити замовнику в даному випадку.
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5760 / 5837
Доброго дня! Будь ласка, підкажіть відповідь у наступній ситуації чи посилання, якщо вже було поданне аналогічне питання. На початку року установа придбала паливо (бензин, дизельне паливо) через оголошення процедури відкритих торгів. Та оскільки закупівлю було двічі відмінено, у зв'язку з відсутністю достатньої кількості учасників (подано менше двох пропозицій) паливо придбали з використанням переговорної процедури. На теперішній час виникла необхідність у новій закупівлі палива (вартість становить приблизно 80 000 грн). Які мої подальші дії? Чи можу я здійснити закупівлю у того самого постачальника (з підписанням нового договору) та оприлюднити звіт про укладений договір? Чи потрібно знову розпочинати закупівлю (відкриті торги, допорогові)? Завчасно вдячна за відповідь!
Відповідь
17.08.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
6098 / 5876
Просимо надати роз’яснення – чи має право Замовник відмінити торги (процедура – відкриті торги) на підставі абзацу 3 (неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель) або абзацу 4 (порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір) частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у такій ситуації: 1. Замовником після визнання переможцем першого з двох учасників відкритих торгів, пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, виявлено порушення, помилки у тендерній пропозиції першого учасника, невідповідність його пропозиції умовам тендерної документації (пункт 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі»). Невідповідність виявлена у період після закінчення періоду прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника та до моменту укладання договору. 2. Через тимчасову відсутність достатньої кількості членів тендерного комітету для прийняття рішень, тобто менше двох третин (відпустка, тимчасова непрацездатність тощо) – п’ятиденний термін розгляду наступної (другої та останньої) тендерної пропозиції з переліку учасників спливає, тендерна пропозиція залишається без розгляду. Дякуємо. ТК КЗ СОР «СОСДРЗН»
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2