Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.02.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
5081 / 4978
Лікарня планує провести поточний ремонт приміщень (оздоблювальні роботи) із використанням матеріалів підрядника. Виділена сума менше 200 тис. грн.. Як провести допорогу закупівлю через ПроЗорро, який код ДК 021-2015 обрати? Дякую.
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4103 / 3980
Відповідно до частини 2 статті 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, та формується перелік учасників у порядку від найнижчої до найвищої запропонованої ними ціни / приведеної ціни. Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Учасником визначена конференційною наступна інформація: • Інформація про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям; • Довіреність, протокол, наказ; • Статут; • Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ; • Тендерна пропозиція (технічна частина); • Ліцензія; • Довідка «Інформація замовника та письмове підтвердження Учасника», в якій має міститися інформація щодо відповідності Учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону. Обґрунтування конфіденційності: «надані документи містять комерційну та приватну інформацію». Звертаємось з проханням про наступну консультацію: Питання 1) Яким чином правильно відхилити пропозицію учасника за визнання інформації про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям конфіденційною: - на підставі абзацу 2 пункту 1 частини 1 статті 30 Закону- учасник не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 цього Закону або - на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону- тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації? Питання 2) Яким чином правильно відхилити пропозицію учасника за визнання інформації щодо відповідності Учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону конфіденційною: - на підставі пункту 3 частини 1 статті 30 Закону- наявні підстави, зазначені у статті 17 цього Закону або - на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону- тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації Питання 3) чи буде правомірним відхилення пропозиції на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону- тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації через визнання конфіденційною технічної частини тендерної пропозиції, чи відхилення в такому випадку необхідно здійснити за іншим пунктом?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6660 / 6243
На підприємстві замовника установлений турбогенератор, який приєднано до мереж та обладнання підприємства та складає з ними єдиний технологічний комплекс, що підтверджується Сертифікатом відповідності, виданим Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, згідно з яким технічне переоснащення котельної з встановленим електрогенеруючим обладнанням розглядається як закінчений будівництвом об’єкт, що відповідає проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, підтверджено його готовність до експлуатації. Предмет закупівлі (турбогенератор, належить сторонній організації) готовий до експлуатації, не потребує додаткових витрат зі сторони підприємства та дозволить отримувати прибуток від реалізації електричної енергії , виробленої із використанням предмета закупівлі, з моменту придбання. Закупівля ж предмета закупівлі у інших сторін потребує значних фінансових та часових витрат на доставку, встановлення, налагодження та введення в експлуатацію предмета закупівлі. Чи має право замовник провести переговорну процедуру відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Відповідь
22.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5039 / 4902
25.01.2017 року на офіційному сайті Держзакупівлі - онлайн Замовником - Управлінням освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради було розміщено оголошення про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю м'яса (яловичина свіжа чи охолоджена ). ФОП Лупак М.О. опубліковано тендерну пропозицію 07.02.2017 року. 13.02.2017 року відбувся аукціон де визнано переможцем ФОП Лупак М.О., про що надіслано 14.02.2017 року повідомлення про намір укласти договір.Згідно умов викладених в ТД замовника переможець повинен надати оригінал або нотаріально завірену копія документа (-ів), виданого відповідним органом, який має такі повноваження, з інформацією про те, що фізичну особу, яка є переможцем, до кримінальної відповідальності не було притягнуто, засуджено (за кримінальними справами), що вона не значиться та в розшуку не перебуває. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини відносно дати подання документа. Документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою ст. 17 Закону, переможець повинен подати замовникові в електронному вигляді через електронну систему закупівель у строк, що не перевищує 5 календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення намір укласти договір. Однак відповідно до наказу МВС від 29 листопада 2016 року № 1256 «Про організацію доступу до відомостей персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 22/29890, з 01 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка), здійснюється територіальними сервісними центрами МВС (далі — ТСЦ) та Департаментом інформаційних технологій МВС. Така довідка видається на протязі 30 днів з дати звернення. Переможець ФОП Лупак М.О. реально виконати умови Замовника та вимоги Закону щодо надання оригіналу такої довідки не може. Як поступати в такій ситуації і які документи має подати переможець. Далі ФОП Лупак М.О. у складі тендерної пропозиції надала оригінал довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів та обов'язкових платежів дійсну на дату подання тобто 07.02.2017 року. Чи потрібно повторно надавати замовнику таку довідку після повідомлення про намір укласти договір із переможцем але уже із датою чинності після повідомлення, якщо замовник вимагав чинність довідки на дату подання?
Відповідь
22.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3795 / 3696
Доброго дня. Припустимо, що після оголошення Учасника переможцем по результатам віткритих торгів, виявилось, що не вистачає підтверджуючих матеріалів (ліцензія, договір з підрядником, тощо). В такому разі Замовник може автоматично відхилити цю пропозицію, або у Учасника-переможця є передбачений законом період, щоб надати матеріали, яких не вистачало? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2