Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4151 / 4108
Відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» до істотних умов договору про закупівлю можна вносити зміни. Періодично виникають ситуації, коли, відповідно до вимог законодавства, необхідно змінити ціну за одиницю товару. Прошу роз’яснити, якщо ціна після здійснення математичних операцій є не цілим числом і має велику кількість знаків після коми, то яким чином проводити округлення – в більший чи менший бік або згідно якихось інших правил?
Відповідь
02.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3743 / 3854
У листопаді 2015 року були проведені відкрити торгі через Tender.gov.ua На кінець 2016 року роботи були виконані. Питання - Треба ли нам опублікувати звіт про виконання договору? Де?
Відповідь
01.03.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3946 / 3911
Доброго дня! Відповідно до ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю ТОВАРУ) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. У зв’язку з цим виникає питання: Чи може відрізнятися ціна за одиницю ПОСЛУГИ або РОБОТИ в договорі від ціни за одиницю послуги або роботи в тендерній пропозиції за результатами аукціону, якщо це не призведе до зміни загальної суми договору? Чи не призведе це до порушення ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
01.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4708 / 4525
в 20012 році було розпочато реконструкцію будинку культури. На дай час фірма підрядника ліквідована. сума кошторису 2600 тис.грн. Хочемо продовжити реконструкцію проте в нас є в наявності кошти лише на замну проводки та опалення (270 тис.грн.) Як правильно оприлюднювати в системі "прозоро" дану закупівлю,
Відповідь
01.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6002 / 5944
У замовника є потреба у закупівлі трубної продукції за одним кодом ДК 021:2015, але труби мають різний діаметр. Чи може замовник визначити кожний вид труби, як окремий предмет закупівлі та провести на кожний діаметр труби окрему процедуру закупівлі відкритих торгів, чи необхідно проводити одну процедуру відкритих торгів полотно по кожному діаметру труби?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2