Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3763 / 3621
Стосовно тендерного комітету.
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5811 / 5631
У замовника виникла додаткова потреба у товарах та послугах, яку замовник не міг передбачити на початку року.Яким документом треба підтвердити цю потребу?Чи як документально це підтвердити?
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3913 / 3913
Яким документом треба підтвердити те, що замовним не міг передбачити додаткову потребу у товарах, роботах чи послугах на початок року?
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
5392 / 5231
Доброго дня! Згідно приписів частини сьомої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Відповідно до пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Нещодавно ми в один день оголосили проведення декількох закупівель за ідентичним четвертим знаком ДК 021:2015 (з однаковими кодами), однак різними найменуваннями (конкретною назвою), що зазначається в дужках, або з однаковою конкретною назвою закупівлі, проте відмінними технічними специфікаціями. Очікувана вартість кожної з таких закупівель - 1-2 млн.грн. Всі процедури оголошені як "відкриті торги". Просимо надати роз'яснення, чи зобов'язаний Замовник об'єднувати закупівлі за однаковими кодами та здійснювати поділ предмету закупівлі на лоти? Чи вважається у такому випадку порушенням з боку Замовника, а саме уникнення проведення відкритих торгів з публікацією на англійській мові? У даному випадку Замовник не уникає проведення процедури відкритих торгів, однак незрозумілим залишається значення норми "уникнення застосування цього Закону"?
Відповідь
11.05.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3721 / 3702
Відповідно до ч.1 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом повідомлення про внесення змін до договору. ЗАПИТАННЯ: замовник повинен оприлюднювати повідомлення про всі зміни до договору чи тільки про ті зміни, які визначені у ч.4 ст.36 Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2