Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.05.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4791 / 4529
Наше підприємство є платником ПДВ на загальних підставах.Чи можемо оголошувати закупівлі з очікуваною вартістю без урахування ПДВ?
Відповідь
14.05.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4522 / 4457
Просимо надати роз’яснення по такому питанню: Є основний договір на реконструкцію котельні на суму 900000 грн,(не тендерну) укладений у квітні 2016 року (до ПРОЗОРО). У 2016 р. згідно календарному плану і кошторисному призначенню була здійснена і оплачена частина робіт на суму 300000 грн. (до ПРОЗОРО). Далі у 2017 р. бюджетне призначення складає 617000 грн.і воно розподілено на основний договір 594000 грн. і договори по авторському нагляду і технічному нагляду ,які укладені вже у 2017 році. відповідно на 5000 грн. і 18000 грн.і ці суми по договорам 2017 р. оприлюднені на ПРОЗОРО у додатках. Чи потрібно суму по основному договору 2016 року у розмірі 594000 грн. включати до додатків до річного плану закупівель у 2017 р., затверджувати на тендерному комітеті і оприлюднювати на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. Якщо так,то яким чином заповнювати звіт про укладений договір.
Відповідь
13.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4070 / 3782
Відповідно до рішення тринадцятої сесії Хмельницької міської ради №2 від 22.03.2017р. «Про внесення змін бюджету міста Хмельницького на 2017 рік» міській комунальній аптеці «ВІОЛА» передбачено надання поворотної фінансової допомоги на суму 1000 000грн. (один мільйон грн.) Враховуючи вищезазначене, наше підприємство набуло ознаки одержувача бюджетних коштів. Згідно плану використання виділеної поворотної фінансової допомоги (позики) планується здійснювати закупівлю медикаментів та перев’язувальних матеріалів для подальшої їх реалізації третім особам з метою отримання прибутку. Окрім цього зазначимо, що МКА «Віола» за Статутом являється комерційним підприємством (п. 1.1 Статуту), метою діяльності якого є отримання прибутку (п. 2.1 Статуту) Отож, для правозастосування поняття «Замовник» щодо МКА «Віола», відповідно до пункту 9 частини першої статті 1 Закону «Про публічні закупівлі» та роз’яснень Мінекономрозвитку України від 29.04.2016 №3302-06/12875-06, недостатньо ознаки «одержувач бюджетних коштів», адже діяльність підприємства здійснюється на комерційній основі та потреби територіальної громади в медикаментах і перев’язувальних матеріалах (згідно плану використання бюджетних коштів) забезпечується на конкурентному ринку. Просимо роз'яснення, чи потрібно нашому підприємству проводити процедуру публічної закупівлі медикаментів та перев'язувальних матеріалів на 1млн. грн., передбаченої нам позики з бюджету?
Відповідь
13.05.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5754 / 5651
При оголошенні закупівель Замовник повинен надати інформацію щодо кількості робіт,послуг та товарів. З товаром все зрозуміло, а як бути з кількістю послуг, що мається на увазі? При оголошенні закупівлі наприклад,з ремонту освітлення на автодорогах, як можливо прорахувати при оголошенні торгів кількість наданих послуг? Казначейство відмовляється реєструвати договір в зв'язку з наданою інформацією в звіті - 1 послуга. Чи має казначейство право не реєструвати договір?
Відповідь
12.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4596 / 4454
З метою вдосконалення національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 23.12.2015 р. № 1749 просимо надати роз’яснення щодо порядку внесення змін до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» стосовно розподілення окремих товарів.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2