Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.06.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4397 / 4249
Як оприлюднити зміни до договору про зміну реквізитів, а саме змінився банк та № рахунка?
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5044 / 4984
Допоможіть у вирішенні питання! Нашій установі на початку року затвердили кошторис по спеціальному рахунку 0 грн. Видатки спеціального фонду на утримання установи затверждуються довідками змін до кошторису в межах надходжень спеціального фону (2 рази на місяць робимо довідку змін). Можливо вважати кожну довідку змін до кошторису ДОДАТКОВИМИ КОШТАМИ в данній ситуації?
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4444 / 4343
Наше підприємство НВФ «Промкомплект» у формі ТОВ планує взяти участь у державних закупівлях за оголошенням №256951 (№ у ЦБД: UA-2018-06-08-000345-c )- предмет закупівлі « Машини спеціального призначення різні (Електрографітові щітки)». Замовник торгів Трипільська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" (надалі - Замовник) НВФ «Промкомплект» у формі ТОВ на протязі 15 років є партнером та офіційним представником підприємства – виробника електрографітових щіток – ПАТ «Прожекторні вуглі» м. Єлець Російська федерація. Продукцію якого ми поставляємо згідно договорів-поставок на велику кількість підприємств України . Електрографітові щітки даного виробника по якості не мають аналогів в Україні, та повністю відповідають усім вимогам тендерної документації Замовника що до технічних та якісних характеристик. У тендерної документації Замовника торгів (розділ 3 пункт 1 .11 присутня така вимога, що до надання документів , а саме надати : 11) документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації). Але згідно постанови Кабінету Міністрів від 30.12.16 року №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», продукція яку ми пропонуємо Замовнику (електрографітова щітка) має Код УКТЗД 8545200090 , та не підпадає під санкції та перелік товару , що походять з Російської Федерації. Тому саме, просимо надати роз’яснення що до правомірності вимогам Замовника закупівлі, що до надання відповідного підтвердження , а якщо у разі правомірності дії Замовника , просимо роз’яснити саму процедуру отримання такого підтвердження , та вказати якими постановами або іншими документами буде вірним користуватися при підготовці до участі у Державних закупівлях по відношенню до товарів, що походять з Російської Федерації, у подальшому.
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4089 / 4150
Адміністрація комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради планує згідно затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради від 22.05.2018 № 24 «Про надання згоди на проведення будівельних робіт в комунальних установах охорони здоров’я» розпочати будівництво нового корпусу Блоку дистанційно-променевої терапії для лінійного прискорювача. На сьогоднішній день, рішенням сесії Запорізької обласної ради від 23.03.2018 № 17 «Про внесення змін та доповнень до Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки» затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 54 (зі змінами та доповненнями)» були затверджені та виділені кошти з депутатських фондів, на розробку проектно-кошторисної документації в розмірі 1,45 млн. грн. Тендерним комітетом установи планується проведення закупівлі проектно-кошторисної документації окремими торгами, окремо від закупівлі робот з будівництва корпусу. Адміністрація КУ «ЗОК Онкодиспансер» ЗОР звертається до Вас з проханням надати роз’яснення щодо визначення предмету такої закупівлі. Чи вважати це як роботи, як це трактується Законом «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922- VIII, чи як послуга?
Відповідь
14.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6164 / 5909
Наше підприємство - замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, при цьому, вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі. В додаток до річного плану закупівель у червні 2018 року була внесена закупівля робіт по об’єкту з очікуваною вартістю закупівлі 84806,30 грн. та укладений прямий договір на закупівлю робіт по об’єкту на ту ж суму. При виконанні робіт виникла потреба у додаткових роботах на суму 20 000,00 грн. із цим же Контрагентом, які не передбачені у додатку до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється за власні кошти. Як доцільно зробити, не порушуючи законодавства у сфері закупівель: 1) внести змінами в додаток до річного плану закупівель суму 20 000,00 грн. на додаткові роботи та укласти новий договір із цим же Контрагентом або 2) заключити додаткову угоду на суму 20 000,00 грн., але при цьому - як її внести в додаток до річного плану закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2