Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5531 / 5486
Доброгя дня, прошу надати розяснення або узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо того, чи має право Замовник зазначати (планувати) в річному плані закупівель декілька процедур закупівель за одним кодом ДК? Або чи повинен Замовник обовязково предмет закупівлі за одним кодом ДК зазначати або планувати в річному плані закупівель лише як одна закупівля або одна позиція? В разі якщо Замовник розбив один предмет закупівлі на декілька відкритих торгів чи буде це вважатися уникненням від оголошення англійською мовою. Дякуємо
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4655 / 4613
Чи можна у євроторгах змінювати очікувану вартість закупівлі після оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерної документації?
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4563 / 4379
Чи підпадають під визначення терміну - Замовник та чи підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", приватні юридичні особи (по типу ПАТ "ПОЛТАВАГАЗ", ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" та інші), які надають комунальні послуги населенню на приватній основі ? згідно терміну "ЗАМОВНИК", визначеного Законом України "Про публічні закупівлі", подібні юридичні особи начебто не підпадають під дію Закону. Проте в той же час подібні юридичні особи, в зв*язку з наданням населенню комунальних послуг, та наданням державою населенню субсидій, отримують компенсації від держави (бюджетні кошти) за отримані субсидії населенню.
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3830 / 3796
Чи може в одній будівлі бути декілька обєктів капітального ремонту??? (В одній будівлі на різних поверхах окремі проектні роботи, чи це один обєкт)
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4224 / 4079
На початку року нашим підприємством були проведені допорогові торги по CPV -64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (послуги мобільного зв'язку та передачі даних) на суму до 200 тис грн., наразі виникла потреба у закупці стаціонарних телефонних номерів на суму до 2000 грн., дана закупівля підподає под визначення тогож самого кода CPV -64210000-1, а зв'язку з тим, що код закупівлі є накопичувальний необхідно проводити знову процедуру адже загальна сума по коду перевищує 50 тис. грн. У законі про ЗУ "Про публічні закупівлі" п.5 ст. 2 визначено, що здійснення процедур закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з ретрансляції радіо - та телесигналів (крім послуг мобільного зв'язку та послуг Інтернет провайдерів) встановлюються окремими законами. Питання на який закон посилатися щодо закупівлі телекомунікаційних послуг, для правильного планування закупівлі та обрання процедури, або здійснення закупівлі без процедури
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2