Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
765 / 801
Замовнику потрібно провести поточний ремонт у двох будівлях, які розташовані за однією адресою. Чи можна проводити закупівлю за окремими будівлями, а отже, й за окремими предметами закупівлі?
Відповідь
09.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
781 / 767
Доброго дня, просимо надати роз'яснення. Стосовно пункту 4 частини 5 статті 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно, а саме в якому випадку виникають майнові права на землю? А також чи можна вважати виникненням майнових прав на землю: - укладення договору на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); - укладення договору на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з формуванням земельної ділянки; - укладення договору на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Дякую.
Відповідь
08.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
775 / 814
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення. Предмет договору "Гідродинамічне очищення вуличного зливного колектору за об'єктами"- це робота чи послуга. Якщо об'єктів буде декілька і сума більше 50 тис.грн, сума договорів плюсується чи ні? Дякую.
Відповідь
08.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
883 / 860
Пояснить, будь ласка, в якому нормативно-правовому акті визначено поняття «номенклатурна позиція». Якщо закуповується персональний комп’ютер код ДК 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина), в склад якого входить: системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миш», чи є це номенклатурні позиції? А якщо закуповується, наприклад, послуга «Послуги з утримання зелених насаджень» код ДК 021:2015:77310000-6: «Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень» в кількості 1 послуга, до складу якої входить обрізування дерев, омолодження дерев, корчування пеньків, навантаження деревини на транспортні засоби, захоронення/утилізація відходів? Якщо визначати ці складові предмету закупівлі, як номенклатурні позиції, то деякі складові відносяться до інших кодів ДК, аніж код предмету закупівлі в цілому. На мою думку, якщо закуповується одна одиниця товару, або одна послуга, то назва номенклатурної позиції співпадає з назвою предмету закупівлі (відповідно і код ДК), а їх складові повинні бути наведені в додатку до тендерній документації/оголошення про здійснення спрощеної закупівлі/закупівлі з використанням електронної системи закупівель «Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі».
Відповідь
04.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
764 / 832
Доброго дня! Між нашим підприємством (Надавач Первинної медичної допомоги (ПМД) - Виконавець) та НСЗУ укладено договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, де предметом договору є надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою. Первинна медична допомога надається з урахуванням вимог наказу МОЗ України «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» від 19.03.2018 року №504. Головним завданням надавача ПМД є забезпечення населення комплексними та інтегрованими послугами зі всебічної, безперервної і орієнтованої на пацієнта ПМД. Надавач ПМД здійснює медичне обслуговування населення, безпосередньо пов’язане з наданням ПМД, відповідно до переліку медичних послуг, визначених у додатку 1 до цього Порядку. Так, до переліку медичного обслуговування відноситься: динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Враховуючи зазначене, та з метою виконання зобов’язань за договором Надавач має право залучати субвиконавців. Враховуючи зазначене, просимо надати відповідь, чи є предметом закупівлі в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» послуга з лабораторного обстеження, яку можливо вважати, як послугу за договором про медичне обслуговування населення, що надається відповідно до закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2