Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5448 / 5344
Мною, після проведення аукціону, на стадії кваліфікації мене, як учасника, було додано один документ - довідка про наявність працівників. Чи можливо додавати документи під час "кваліфікації" та чи не є це причиною для відхилення торгів Замовником із-за неподання такої довідки в складі пропозиції до моменту проведення аукціону?
Відповідь
19.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5340 / 5065
Прошу надати роз"яснення по наступному питанню: Чи застосовується Закон України " Про публічні закупівлі" на пенсії хворих (грошові кошти), які лікуються в комунальній лікарні, такі кошти зараховуються на рахунок установи на спеціальний фонд кошторису (спецфонд)? При можливості повідомити, згідно якого нормативно- правового документу їх можна установі використовувати. Дякую.
Відповідь
19.05.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5552 / 5634
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення щодо додаткових коштів. Ми бюджетна організація. На початку року ми отримали постійний кошторис, розписали видатки по кодам економічної класифікації видатків (далі КЕКВ) . Наприклад по КЕКВ 2210 коду ДК 021:2015 – 44110000-4 – 197 тис. грн. Після отриманих додаткових коштів ( кошти в сумі 197 тис.грн. використані) , перерозподілу видатків по потребі, по кодам ДК 021:2015, код 44110000-4 збільшено на 50,0 тис грн. Матеріали на цю суму відповідно до роз’яснень закупляємо прямим договором. Після повторного отримання додаткових коштів код ДК 021:2015 -44110000-4 збільшено на 180 тис. грн.. Чи буде правильним здійснити закупівлю на виділені 180,00 тис. грн без проведення процедури закупівлі, якщо 50,0 тис.грн. вже використані. Дякуємо.
Відповідь
19.05.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3872 / 3907
Оскільки Міністерство економічного розвитку та торгівлі України є уповноваженим органом виконавчої влади з координації закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, відповідно до п. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати роз’яснення з таких питань: Військова частина А3358 є розпорядником коштів третього ступеню, проводить свої видатки в межах асигнувань, які визначені в кошторисі. 18.01.2017 до військової частини А3358 надійшло фінансування в розмірі 260 000,00 грн., відповідальними виконавцями частини було визначено потребу в закупівлі, тендерним комітетом було складено додатки до плану закупівель на 2017 рік № 1, 2 від 24.01.2017 (вартість кожного предмета закупівлі, який визначений згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 не дорівнює та не перевищує 200 00,00 грн.), зазначені додатки були оприлюднені на електронному майданчику «Держзакупівлі.Онлайн». 01.02.2017 до військової частини А3358 надійшов кошторис на 2017 рік, тендерним комітетом було проведено аналіз доходів і видатків, які включені до кошторису з урахуванням доходів і видатків, які були зазначені в тимчасовому кошторисі, та складено додаток № 3 до річного плану закупівель на 2017 рік. В зазначеному додатку загальна сума коштів, на які планується провести закупівлю товарів та послуг становить 2 545 000,00 грн. (з урахуванням 260 000,00 грн., які було включено до додатків № 1 та 2), вартість кожного предмета закупівлі, який визначений згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 не дорівнює та не перевищує 200 00,00 грн., зазначений додаток також був оприлюднений на електронному майданчику «Держзакупівлі.Онлайн». На теперішній час за кодом ДК 021:2015-35420000-4 «Частини транспортних засобів військового призначення» закуплено товару на загальну суму 99 500,00 грн., сума, яка включена до додатку № 3 до плану закупівель по даному коду становить 199 000,00 грн. Слід зауважити, що військова частина А3358 сама потребу в закупівлі не визначає, оскільки закупівля майна проводиться згідно розпоряджень довольчих органів Міністерства оборони України, майно, яке закуповується, використовується, в основному, для забезпечення потреб Збройних Сил України та для відновлення озброєння, військової техніки Збройних Сил України, в тому числі, яка пошкоджена в районі проведення антитерористичної операції та території Донецької та Луганської областей. З огляду на вищезазначене, скільки і якого майна необхідно закупити і яка в ньому потреба на рік, визначити практично неможливо. Питання: 1. як проводити подальшу закупівлю за кодом ДК 021:2015-35420000-4 «Частини транспортних засобів військового призначення», якщо закупівля товару за даним кодом перевищить 199 000,00 грн.: згідно п. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» з проведенням процедури закупівлі «відкриті торги», навіть якщо потреба в подальшій закупівлі становить до 200 000,00 грн., чи без проведення «відкритих торгів» з проведенням допорогової процедури закупівлі? 2. чи необхідно для визначення порогу застосування Закону України «Про публічні закупівлі» додавати суми закупівель по кожному конкретному коду ДК 021:2015 згідно всіх додатків, які було складено (додаток № 3 до плану закупівель на 2017 рік, який складено згідно кошторису на 2017 рік, та додатки № 1, 2, які були складені згідно тимчасового кошторису на 2017 рік) чи додатки, які були складені згідно тимчасового кошторису враховувати не потрібно?
Відповідь
19.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4487 / 4329
Згідно ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі”: “1. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі. ” Згідно ч.3 ст. 17 ЗУ “Про публічні закупівлі”: “Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. ” Просимо надати розяснення, чи має право Замовник закупівлі вимагати надання документів, які підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої ст. 17 Закону в паперовому вигляді, окрім їх розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2