Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5208 / 4910
З огляду на положення абз. 2 ч.5 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" чи можна вважати веб-портал Уповановаженого органу з питань закупівель (https://prozorro.gov.ua) - відкритим джерелом інформації щодо закупівель, даних замовників (зокрема їхнього місцезнаходження, назви та контактних осіб), та учасників процедур закупівель (зокрема щодо назви підприємства та документів, які подаються як тендерна пропозція)?
Відповідь
14.04.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4861 / 4588
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Пунктом 28 ч. 1 ст. 1 Закону визначено, що тендер (торги) - здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця торгів згідно з процедурами, установленими цим Законом (крім переговорної процедури закупівлі). При цьому, частина предмета закупівлі (лот) - визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі (п. 37 ч. 1 ст. 1 Закону). Питання: чи достатньо для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону відміни двох лотів на один і той же предмет закупівлі, що оголошувались у складі почергових процедур відкритих торгів, чи все ж таки необхідно щоб було відмінено дві повноцінні процедури закупівлі, а не лоти?
Відповідь
13.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4330 / 4223
Добрий день. Прошу надати мені консультацію з наступного питання. Ми проводимо відкриті торги, не міжнародні. Очікувана вартість закупівлі 1500тис.грн. Закупівля послуг з прибирання доріг. Критерій оцінки - ціна 100%. В торгах приймали участь тільки 2 учасника, пройшов аукціон, було визначено системою учасника з найменшою ціновою пропозицію, який своєчасно загрузив в систему всі необхідні дакументи. Другий учасник не додав до пропозиції жодного документу з тих, що вимагав замовник в тендерній документації, в тому числі не надав електронну банківську гарантію забезпечення тендерної пропозиції. Ми розглянули пропозицію з найменшою ціною, прийняли рішення про визначення переможця. Після цього нам прийшов лист від Аудітслужби "до відома", в якому надано роз'яснення, що пропозиція другого учасника, який не додав необхідні документи не може вважатись пропозицією в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі" з причини відсутності в її складі документів,передбачених тендерною документацією, тому замовник в цьому випадку повинен відмінити торги на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону "подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій". Питання: шо має робити в такій ситуації замовник та якими правовими положеннями слід керуватись за вказаних обставин? Дякую за допомогу.
Відповідь
13.04.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3964 / 3930
При здійсненні закупівлі товару за процедурою відкритих торгів замовником зекономлено певну суму коштів у вигляді різниці між очікуваною вартістю та сумою,запропонованою переможцем. Чи має право замовник за тим самим кодом на суму цієї різниці ("економії") закупити товар в порядку допорогової закупівлі, тобто без застосування процедури відкритих торгів? Будемо вдячні за розянення.
Відповідь
13.04.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5742 / 5630
Доброго дня! Роз'ясніть, будь ласка, була скарга, засідання по розгляду якої проводилося 30.03.17 р., 31.03.17 р. в системі було розміщено інформацію про резолютивну частину рішення № 1649-р/пк-пз від 30.03.2017р., наразі саме рішення АМКУ не оприлюднено, що суперечить ч.11 ст.18 "Протягом одного робочого дня після прийняття рішення за результатами розгляду скарги орган оскарження в електронній системі закупівель надає інформацію про резолютивну частину рішення та протягом трьох робочих днів з дня його прийняття розміщує рішення в електронній системі закупівель. Рішення за результатами розгляду скарги відразу після розміщення в електронній системі автоматично оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу і надсилається суб’єкту оскарження та замовнику.". Закупівля мультилотова, заблоковано й інші лоти, як довго ця ситуація може продовжуватись, адже за іншим лотом закуповуються вкрай необхідні продукти спеціального лікувального продукту для дітей? Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-16-001539-c ● f49408be4afb4810ab5099e85a191020, ідентифікатор скарги:UA-2017-02-16-001539-c.c2
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2