Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4678 / 4315
З метою вдосконалення національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 23.12.2015 р. № 1749 просимо надати роз’яснення щодо порядку внесення змін до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» стосовно розподілення окремих товарів
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4782 / 4733
Згідно абзацу 2 пункту 1 розділу ІІ "Поряку визначення предмета закупівлі" предмет закупівлі товар - визначається за показником четвертої цифри основного словника. Нам потрібно закупити новий трактор. "16700000-2 Трактор"- нам не підходить бо три цифри, "16720000-8 Трактори, що були у використанні"- теж не підходить бо купуємо новий. Який класифікатор вибрати? Дякуємо.
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5652 / 5653
ПОВТОРНО! Доброго дня. Для нашої організації гостро стало питання щодо порядку укладання договору на надання послуг з розподілу природного газу. Ця послуга надається територіальними монопольними організаціями з розподілу природного газу за результатами переговорної процедури. Будь-яких розяснень, з боку Уповноваженого органу, щодо порядку вирішення цього питання немає. Проблема в тому, що у нашому випадку ПАТ "Вінницягаз" відмовляється підписувати договір на надання повслуг з розподілу природного газу в 2017 році для потреби нашої державної установи, а пропонує підписати додаткову Угоду до Типового договору з Розподілу природного газу, який підписаний між нашими організаціями 22.02.2016 року. При цьому ПАТ "Вінницягаз" посилається на Кодекс газорозподільчих систем, який затверджений постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2494. Нажаль, Типовий договір, який наведено в Кодексі, носить чисто технічний характер, не має часових обмежень (безстроковий) і абсолютно не врегульовує фінансові відносини. У звзку з цим переконливо просимо (повторно) уточнити порядок наших дій та надати посилання на керівні документи. Що нам робити? Ціна питання біля 1,5 млн. грн. ВДЯЧНІ!
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4947 / 4717
Я, Чубенко Сергій Сергійович приймаю участь у процедурах закупівель, як фізична особа-підприємець. З 19 лютого 2016 року набрав чинності новий Закон щодо державних закупівель Закон України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року. Протягом дії вище вказаного Закону я приймав декілька разів участь у відкритих торгах у різних замовників. Мене вразило той факт, що на сьогоднішній Замовники не однаково трактують норму статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Тому на підставі зазначеного вище прошу надати письмове роз’яснення статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: 1). Пунктом 3 ч.2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник торгів має право вимагати від кожного учасника процедури закупівлі в підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям підтвердження досвіду виконання аналогічних Договорів, а саме: «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору». Це питання виникло тому, що у Законі прописано дане питання «аналогічний Договір» у єдиному числі. Прошу надати роз’яснення чи має право Замовник вимагати від учасників торгів документального підтвердження досвіду виконання аналогічного Договору у кількості 2-х або більше?
Відповідь
23.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6569 / 6403
Добрий день! Прошу Вашої допомоги у вирішенні питання подальшої закупівлі послуг з ремонтування офісної техніки. Була проведена закупівля UA-2017-04-11-002397-b. Запланована сума 300 тис. грн. Акцептована сума 77 тис. грн. Але в тендерній документації зазначалося що у зв'язку із тим, що кількісні характеристики виконуваних за цим Договором послуг неможливо передбачити наперед, сума договору буде складати 300 тис. грн. а тендер проводиться для визначення учасника, який зазначить меншу ціну за надання однієї послуги. Раніше на веб-порталі https://tender.me.gov.ua так постійно робилося - акцептувалася найменша ціна а договір укладався на визначену суму. Як тепер бути? - на майданчику https://my.zakupki.prom.ua при реєстрації договору відсутній рядок для зазначення суми договору. Зареєструвати договір з переможцем торгів на 300 тис. грн. технічно неможливо. Суми зареєстрованого договору у 77 тис. нам вистачить на 2 місяці а не на рік, як планувалося. Які можуть бути подальші кроки? Чи можливо зменшити заплановану суму закупівлі до 77 тис. грн., додати до Річного плану нову закупівлю на 122 тис. грн. з публікацією звіту про укладний договір та укласти з переможцем торгів прямий договір з аналогічними цінами за одну послугу? Чи можна розглядати 223 тис. як додаткові кошти? З повагою ГТК, НВ МТЗ ГТУЮ у Хм. обл. В. Зеноага
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2