Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2634 / 2558
чи має право укладати договір підприємство не оборонного сектору по переговорній процедурі
Відповідь
02.10.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2634 / 2666
Доброго дня. Укладені договора на світло і газ відповідно до тендерних процедур. У зв"язку із приєднанням нових закладів -виникла потреба у постачані даних послуг. Чи можливо додатковою угодою -включити нові заклади, які вже включаються на баланс Замовника? чи потрібно проводити нові процедури?
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2634 / 2561
Визначення предмету закупівлі "Винос меж в натурі на місцевості для виготовлення генерального плану села" це є робота чи послуга орієнтовна вартість робіт 320 тис. грн.
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2633 / 2710
Відповідно до п.2 ч.2 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Переможець процедури закупівлі/спрощеної закупівлі під час укладання договору про закупівлю повинен надати - зокрема копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. Прошу уточнити або підтвердити думку заявника, що законодавець має на увазі діючу (чинну) ліцензію або документ дозвільного характеру із заначенням в цих документах (ліцензії або документі дозвільного характеру) дати чинності або безстроковості (чинності на необмежений термін).
Відповідь
05.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2632 / 2704
Слава Україні! Ми Комунальний Заклад, фінансуємось з місцевого бюджету. За результатами відкритих торгів, укладено договір на закупівлю електричної енергії. кошти виділені помісячно по функціях. На момент подання кошторису на 2022 рік, вартість електричної енергії була менша, в порівняні з ціною на момент укладання договору. Відповідно коштів не вистачає на оплату кожного місяця по кожній функції. Як бути в даній ситуації, якщо нам виділили додаткові кошти, але є діючий договір і діючий постачальник.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2