Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2644 / 2572
Надати роз’яснення щодо причини неможливості прикріплення відповіді на вимогу та усунути дану технічну помилку.
Відповідь
22.12.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2641 / 2693
Будь ласка допоможіть вирішити питання, відкриття договору, його строк до 31.12.21, технічна помилка закрився, а треба внести зміни, подовження строку дії договору
Відповідь
07.12.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2641 / 2727
Доброго дня! Пршу надати консультацію з наступних питань: 1. Чи може підприємство, єдиний учасник двічі відміненої процедури відкритих торгів за лотом через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, укласти договір з замовником закупівлі в разі наявності податкового боргу? У відповідності до Статті 40. (Умови застосування переговорної процедури закупівлі) в частині 3. зазначено: "Замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону. Підприємство єдиний виробник і постачальник предмету закупівлі в Україні чи стосується до нього абзац 4 пункту 2) частини 2. ст.40 а саме: " ... - відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. " ? 2. Що саме підтверджує замовник?
Відповідь
12.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2638 / 2705
Запитання: 1. Чи підпадають військові частини, як структурні підрозділи Збройних Сил України під дію розпорядження № 233-р від 24 березня 2021 року, якщо так, то яким чином військові частини повинні здійсьнювати оплату за надані послуги?
Відповідь
11.03.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2638 / 2650
Повторно надсилаемо до вас звернення. Опис питання по суті був описан у зверненні яке знаходится у вкладенні у пдф файлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2