Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2735 / 2867
Поясніть п.5 Наказу №710 - що мається на увазі під "сканована копія електронного документа" - як замовнику переконатися, що копія зроблена саме з електронного документа, а не зі звичайного Word. По п. 10 - якщо назва вулиці була змінена до момента подання документа, адже масова зміна вже відбулася і тому маємо багато таких документів, починаючи з паспорту, то чи цей варіант може будти формальною помилкою? Чи обов'язково в тендерній документації вказувати повний перелік формальних помилок? Чи достатньо посилатися на затверджений перелік відповідно до Наказу?
Відповідь
11.10.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2734 / 2774
Комунальне підприємство на протязі 2021 року здійснює придбання природного газу для роботи автобусів, які забезпечують перевезення пасажирів на міських маршрутах, на підставі договору, укладеного за результатами проведеної процедури відкритих торгів на початку поточного року. За останній місяць, з 08 вересня по 08 жовтня 2021 року відбулося значне збільшення вартості природного газу на 58.7 % ( з 21.1 грн за 1 куб.м до 33.48 грн за 1 куб.м). При цьому вартість природного газу продовжує зростати. З метою подальшої забезпеченості виробничих потреб підприємства природним газом до кінця поточного року, з дотриманням вимог Закону «Про публічні закупівлі», підприємству необхідно проведення процедури відкритих торгів з публікацією англійською мовою. Очікувану вартість для нової процедури підприємство повинно визначити з урахуванням рекомендацій затвердженої «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», затвердженої наказом Мінекономрозвитку України 18.02.2020 № 275, тобто з урахуванням порівняння ринкових цін, моніторингу наявних цін на ринку України, на підставі закупівельних цін попередніх закупівель та з урахуванням коефіцієнтів індексації, тощо. В даний час в умовах різкої зміни цінової політики, для визначення очікуваної вартості предмету закупівлі, підприємство не може прийняти до розрахунку наявну вартість природного газу на даний час та не може спрогнозувати можливе подальше зростання вартості природного газу.Для недопущення штучного завищення або заниження очікуваної вартості природного газу, згідно вимог Закону та інших чинних положень у сфері публічних закупівель, просимо Вас надати рекомендації яким чином в даний час визначити очікувану вартість природного газу, з урахуванням відсутності офіційних прогнозних показників вартості природного газу, оскільки на запити нашого підприємства, згідно ч.4 ст. 4 Закону, потенційні учасники, приймаючи до уваги наявну ситуацію на ринку, не можуть спрогнозувати вартість товару до кінця поточного року.
Відповідь
20.06.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2733 / 2675
Доброго дня! Будівля та прилегла територія за однією адресою - один предмет закупівлі? Наприклад, школа та шкільний стадіон?
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2733 / 2810
Відповідно до п.2 ч.2 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі" - Переможець процедури закупівлі/спрощеної закупівлі під час укладання договору про закупівлю повинен надати - зокрема копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом. Прошу уточнити або підтвердити думку заявника, що законодавець має на увазі діючу (чинну) ліцензію або документ дозвільного характеру із заначенням в цих документах (ліцензії або документі дозвільного характеру) дати чинності або безстроковості (чинності на необмежений термін).
Відповідь
16.11.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2732 / 2678
ОСББ отримує на умовах співфінансування кошти місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт. Відповідно до п.3 ч.1 ст. 2 вказаного закону "до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, відносяться в тому числі об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за умови, що така особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів". ОСББ матиме статус одержувача бюджетних коштів, однак воно не забезпечує потреби держави або територіальної громади. Враховуючи це, прошу повідомити, чи поширюється на ОСБББ вимоги ЗУ "Про публічні закупівлі" щодо необхідності проведення закупівлі робіт з ремонту на розмір залучених бюджетних коштів?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2