Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4935 / 4817
Прошу Вас дати роз’ясн ення стосовно процедури закупівлі No UA - 2017 - 01 - 27 - 002835 - b учасником ТОВ «Альфа трейдінг - К» було надано при закупівлі найнижчу ціну та доданий пакет документів в сканованому вигляді. Що на момент підписання протоколу про прийняття рішення не порушувало законодавства. Але згідно Додатку 3 Тендерної документації та згідно статті 17 закону переможець торгів у строк що не перевищує 5 ти днів з дати оприлюднення на веб порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укла сти договір, повинен надати на адресу замовника у паперовому вигляді з супровідним листом пакет документів. Учасник ТОВ «Альфа трейдінг - К, пакет документів в строки не надало. Скажіть будь ласка чи вважається порушенням якщо учасник надасть пакет документі в не в строки ? так як документація наступного учасника ТОВ КМП ФІРМА «ЕКОТЕП» не має повного пакету потрібних документів, які повинні були бути в сканованому вигляді підшиті на майданчику прозоро. А ціна наступного учасника значно перевищує ціни попер едніх учасників. КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4105 / 3801
1. Чи мають право платники єдиного податку на ІІ групі працювати з бюджетними установами? 2. Чи має право Учасник дозавантажувати документи, які є в кваліфікаційних вимогах Замовника після проведенння аукціону? Та чи має право Замовник оголосити його переможцем, якщо не вистачає документів в пропозиції Учасника на сайті, але він має змогу надати їх у паперовому вигляді ?
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4521 / 4545
Керуючись п.11, 12, 13 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), просимо надати роз’яснення з такого питання. В листі від 24.11.2016 р. N 3302-06/38090-06 Щодо застосування санкцій МЕРТ рекомендував замовникам при здійсненні закупівель відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" ураховувати вимоги Закону України "Про санкції" та Указу Президента від 17.10.2016 N 467/2016 "Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" (далі – Санкції). Наразі незрозумілими є такі моменти: 1) В якому розділі тендерної документації замовник повинен враховувати (встановлювати вимогу) зазначене рішення РНБО. 2) Яким чином повинен діяти замовник в разі, якщо він виявить, що до засновника(ів) та/або кінцевого(их) бенефіцара(ів) учасника процедури закупівлі застосовано Санкції. Просимо надати відповіді на поставлені питання.
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3720 / 3559
Добрий день! При проведенні допорогових закупівель визначено учасників-переможців щодо постачання товару та надання послуг, з якими за результатами закупівель укладено договори. Надайте будь ласка роз'яснення чи можливо укладати з учасниками-переможцями допорогових закупівель додаткові угоди до 200,00 тис.гривень? Дякую за оперативну відповідь!
Відповідь
09.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3781 / 3606
Доброго дня! В 2017 році замовником проведено процедуру закупівлі послуг з поточного ремонту доріг на суму 3,5млн.грн. В подальшому бюджетом міста на вказані цілі було додано ще 1,5млн.грн. Питання: чи необхідно проведення торгів відповідно до ч.4 ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі» у зв’язку з тим, що загальна річна сума складає більше 133 тис. євро? Чи можливо проведення відкритих «українських» торгів на суму 1,5млн.грн. без виконання вимог ч.4 ст.10 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2