Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3807 / 3816
Підприємство проводить торги на закупівлю палива. На етапі предвкаліфікації Замовнику та іншим користувачам відкрилася цінова пропозиція одного з учасників. На даному етапі цінова пропозиція не повинна відкриватися. Скоріш за все, учасник не вірно здійснив загурзку документів в систему. Всі інші документи такого Учасника відповдіють вимогам тендерної документації. Які дії Замовника будуть законними: 1) відмінити торги у звязку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (ст 31) 2) відхилити пропозицію учасника у звязку з тим, що тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації ( ст.30). 3) допустити до оцінки такого учасника.
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4863 / 4805
Доброго дня. Чи можуть проводити діяльність з постачання природного газу підприємства, які мають ліцензії з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом?
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4266 / 4274
МКП «Дніпропетровський електротранспорт» має намір придбати в 2017 році 50 нових тролейбусів з низькім рівнем підлоги , але наше підприємство немає достатньої кількості коштів для закупівлі 50 тролейбусів. Тому наше підприємство має намір придбати тролейбуси у лізинг (послуги фінансового лізингу), через міжнародну лізингову компанію. П.3 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», дія закону «Про публічні закупівлі не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, фінансового лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Таким чином на підставі вищевикладеного: Просимо, 1. Надати роз’яснення: чи можливе укладання договору фінансового лізингу без проведення процедури закупівлі (відкриті торги). 2. Яким Законом України регулюється закупівля послуг фінансового лізингу
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3865 / 3758
Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» (далі – Замовник) з 1 квітня 2016 року здійснюється придбання товарів, послуг та робіт необхідних для ведення господарської діяльності, виключно із застосуванням норм Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон). Керуючись статтею 8 Закону, просимо надати роз’яснення на такі питання: у ДП «Одеський порт» виникла потреба із закупівлі послуг, що пов’язані із орендою комп’ютерного обладнання з причини неможливості закупівлі такого товару до затвердження Фінансового плану підприємства на 2017 рік. Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» не передбачено відповідного коду щодо «оренди обладнання». Просимо надати консультацію, яким чином Замовником може бути визначений предмет закупівлі у означеному випадку - який код може бути використаний Замовником задля здійснення закупівлі послуг, що пов’язані із орендою комп’ютерного обладнання.
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3881 / 3838
МКП «Дніпропетровський електротранспорт» є основним перевізником населення міста наземним електричним транспортом. Згідно п. 2.2.1 Статуту нашого підприємства предметом діяльності є «Надання послуг з пере-везення пасажирів та їх багажу міським електричним транспортом». Відповідно до підпункту 4 пункту 1 статті 1 Закону України від 25.12.2015 року №922 «Про публічні закупівлі» до діяльності в окремих сферах господарювання – діяльність, що здійснюється в одній або декількох з таких сфер відноситься – надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування, забезпечення функціонування міського елект-ричного транспорту та експлуатація його об’єктів для надання послуг з перевезення. В статті 2 пункті 4 підпунктах 5 та 8 зазначено, що дія цього Закону для замовників, які про-вадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: - товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіаль-ними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аук-ціонах; - електрична енергія, що купується та продається на ринку електричної енергії гарантованим покупцем, оператором ринку, системним оператором. Крім того зазначаємо, що 01.04.2011 між нашим підприємством і ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБ-ЛЕНЕРГО» було укладено договір від 01.04.2011 №21505-00, який згідно п.9.8.1 вважається щоріч-но продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодною із сторін не буде заявлено про припинення його дії. Станом на сьогоднішній день жодна із сторін не заявила про бажання його розірвати або про зміну його умов. Таким чином, станом на сьо-годнішній день договір від 01.04.2011 №21505-00 вважається дійсним та сумлінно виконується ко-жною із сторін.. Таким чином на підставі вищевикладеного: Просимо, Надати роз’яснення: чи є необхідність нашому підприємству проводити процедуру закупівлі електричної енергії?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2