Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5082 / 5198
Підприємство здійснює свою діяльність в окремих сферах господарювання відповідно до абз.12 п.4 ст.1 ЗУ "Про публічні закупівлі". Підприємство визначено виконавцем Державного оборонного замовлення. Для виконання зазначеного оборонного замовлення підприємству необхідно залучити співвиконавців. Очікувана вартість виконання робіт співвиконавцями підпадає під сферу дії ЗУ "Про публічні закупівлі" відповідно до абз.2 ч.1 ст.2 зазначеного Закону.Якими нормами чинного законодавства повинно керуватись підприємство при укладанні договорів зі співвиконавцями державного оборонного замовлення?
Відповідь
17.03.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4134 / 4005
Доброго дня! Компанія розглядає можливість зміни організаційно правової форми юридичної особи шляхом перетворення. Схематично назвемо припинену юр. особу Компанією А, а її правонаступника - Компанією Б. Однією з вимог до потенційного виконавця аудиторських послуг є наявність в учасника досвіду надання аудиторських послуг. Відповідно, чи збережеться такий досвід Компанії А про надання аудиторських послуг після реорганізації шляхом перетворення в Компанію Б, яка буде її правонаступником. Відповідно до частини першої статті 104 у разі реорганізації юридичної особи майно, права та обо'язки юридичної особи переходять до її правонаступника. Зрозуміло, що нас цікавить перехід таких прав (досвіду) саме у процедурі державних закупівель. Під збереженням досвіду розуміється: Можливість використання підтверджуючих документів Компанії А про надання відповідних аудиторських послуг її правонаступником - Компанією Б. Буду дуже вдячним за грунтовну відповідь, Якщо у Вас виникають додаткові запитання, буду радим відповісти. З повагою, Дмитро.
Відповідь
17.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6910 / 6898
Відповідно до ст.4 Закону України «Про публічні закупівлі» річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель, до якого вноситься інформація про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, складається за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель. Одним із таких полів в електронній системі закупівель є поле «процедура закупівлі». Замовником прийнято рішення про здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням звіту про укладені договори, оскільки вартість закупівлі перевищує 50,0 тис. грн. однак не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Інформація про таку закупівлю вноситься в додаток до річного плану закупівель відповідно до Закону. Під час складання додатку до річного плану закупівель шляхом внесення інформації про закупівлю, очікувана вартість якої не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, але перевищує 50,0 тис. грн., при заповнення поля в електронній системі закупівель «процедура закупівлі» електронним майданчиком пропонується обрати одну з наступних процедур для такої закупівлі: «Без застосування електронної системи», «Допорогові закупівлі», «Звіт про укладений договір». Зважаючи на наведене, прошу надати роз’яснення щодо наступного: чи правомірними будуть дії замовника щодо зазначення «Звіт про укладений договір» у додатку до річного плану закупівель у полі «процедура закупівлі» при умові послідуючого оприлюднення Звіту про укладений договір зважаючи на те, що Законом не визначено такої процедури закупівлі, як «Звіт про укладений договір»?
Відповідь
17.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5092 / 4873
Замовником оголошено закупівлю № UA-2017-03-02-001790-a робіт по реконструкції котельні. Замовником вимагається забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії з терміном дії 90 днів. Питання: з якої дати визначається строк дії банківської гарантії, якщо замовник переніс дату розкриття тендерних пропозицій. Дякую.
Відповідь
16.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3925 / 3868
Один з учасників відкритих торгів на етап "Прекваліфікація" надав у складі пропозиції саму цінову пропозицію. Тобто була розкрита цінова пропозиція Учасника до початку аукціону. Як бути в такій ситуації: відхилити пропозицію Учасника чи допустити до аукціону. https://my.zakupki.prom.ua/cabinet/purchases/state_purchase/view/1839248
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2