Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5635 / 5467
Під час проведення процедури закупівлі відкриті торги, предмет закупівлі - Послуги з розроблення Стратегії розвитку міста «Ужгород 2030» код ДК 73210000-7 - Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень, UA-2017-06-20-000602-a, замовником було отримано тендерну пропозицію від учасника ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС". Відповідно до пункту 35 статті 1 Закону "Про публічні закупівлі" (далі - Закон): учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Відповідно до законодавства громадські організації не мають на меті отримання прибутку. При цьому, відповідно до статусу (організаційно-правової форми) вищезазначеного субєкту, він є - громадським формуванням. Просимо надати відповіді щодо наступних питань: - Чи може бути учасником громадська організація? - Як в подальшому визначити правовий статус договору про закупівлю, якщо громадська організація стане переможцем процедури закупівлі? - Якщо громадська організація не може бути учасником, то чому вона зареєструвалася на сайті уповноваженого органу у статусі учасника процедури закупівлі?
Відповідь
07.07.2017 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
6881 / 7072
Доброго дня! Херсонським центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат було оголошено відкриті торги на закупівлю офісного приладдя за 5-ма лотами на загальну суму 248 578,16 грн. Вперше за жодним із лотів закупівля не відбулась через недостатню кількість поданих пропозицій. За вдруге оголошеною на тих самих умовах закупівлею за двома лотами (папір перфорований та стрічки для принтерів на очікувану вартість 170 00 грн. та 49 300 грн. відповідно) торги відбулись 30.06.2017, пропозиції розглянуті та 05.07.17 прийнято рішення про намір укласти договір. За трьома іншими лотами (папір А4, конверти, канцелярське приладдя), загальна сума за якими становить 28 878,16 грн., потреба у закупівлі не зникла. Просимо надати роз’яснення з наступного питання: яким чином необхідно провести закупівлю товарів, по яких процедура закупівлі не відбулась на суму 28 878,16 грн. (відкриті торги або без проведення процедур закупівлі, передбачених ч. 1 ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі»)? Вдячні за відповідь.
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
6582 / 6461
Добрий день. Прошу надати роз’яснення з приводу застосування процедури відкритих торгів з публікацією англійською мовою. Згідно річного плану закупівель, відповідно до кошторисних призначень, проводилася процедура закупівлі 55240000-4 Послуг центрів і будинків відпочинку (послуги дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з організації оздоровлення дітей) на суму більше 133 тис. євро. за 5 лотами. За результатами проведення тендеру по 1 лоту торги не відбулися. На залишок коштів сума, яких не перевищує 133 тис. євро., прийнято рішення щодо повторної закупівлі 55240000-4 Послуг центрів і будинків відпочинку (послуги дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з організації оздоровлення дітей). Питання. Повторні відкритті торги проводяться за процедурою відкриті торги з публікацією англійською мовою, або «українські» відкриті торги без публікації англійською мовою? Дякую.
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4940 / 4958
Доброго дня! Наша організація проводила відкриті торги. Переможцем було надано Витяг з Єдиного державного реєстру, де в графі «перелік засновників» було зазначено «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ЖОДНА ОСОБА НЕ ВОЛОДІЄ БІЛЬШЕ НІЖ 25% СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ», при цьому засновники не є фізичними особами. Чи є це підставою для відхилення пропозиції переможця торгів відповідно до п.9 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
04.07.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4686 / 4419
З 11 червня 2017 року набрав чинності Закону України “Про ринок електричної енергії” (далі-Закон), який було прийнято 13.04.2017. Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище. Ринок електричної енергії – система відносин, що виникають між учасниками ринку під час здійснення закупівлі купівлі-продажу електричної енергії та/або допоміжних послуг, передавання та розподілу, постачанні електричної енергії споживачам. Ринок електричної енергії функціонує на конкурентних засадах, крім діяльності суб’єктів природних монополій, з обмеженнями установленими цим Законом. Господарську діяльність з виробництва, передавання, розподілу електричної енергії споживачеві, трейдерську діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця проводять на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва, передавання, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачеві, трейдерської діяльності, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця затверджує Регулятор. Закон доповнює перелік учасників ринку новим учасником – трейдером, яким може бути будь-який суб’єкт господарювання, що здійснює купівлю електричної енергії виключно з метою її перепродажу споживачеві. Оскільки, дані зміни в Законі на наш погляд суттєво впливають на порядок проведення процедур закупівель електроенергії Замовниками і станом на 01.07.2017 відсутні будь-які роз`яснення з приводу проведення закупівлі електроенергії просимо Вас зазначити: Закупівлю електроенергії проводити, як відкриті торги чи, як переговорну процедуру? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2