Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5145 / 5117
Товариство з обмеженою відповідальністю просить надати роз’яснення щодо такого питання. Товариство є суб'єктом господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю пальним (метан) через мережу АГНКС. Як відомо, ціна на пальне на АГНКС формується виходячи із ряду факторів, в тому числі закупівельна вартість природного газу, витрати на доставку, витрати за спожиту електричну енергію, ціна на аналогічний товар у межах визначеної території, тощо. Ціна встановлюється наказом по підприємству і є фіксованою. У зв’язку з тим, що Товариство є постійним учасником ряду тендерів і в окремих випадках за результатами торгів ціна на пальне є вищою, ніж та, яка встановлена наказом на підприємстві, виникає запитання: чи може здійснюватися відпуск товару (у випадку визнання нас переможцем тендеру) за ціною, що є вищою, ніж ціна яка встановлена на підприємстві?
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4335 / 4246
Вiдбувся аукціон по відкритих торгах на закупівлю літніх автомобільних шин. При розгляді пропозицій було визнано переможця з остаточною аукціоною пропозицією 290 000.00 грн з ПДВ. Після визначення переможця, Учасник надав та завантажив на веб - портал Уповноваженого органу остаточну цінову пропозицію, яка склала 289 999.92 грн з ПДВ, що на 8 копійок менше остаточної ціни аукціону. Дану різницю Учасник пояснив через великий асортимент і номеклатуру товару та неможливістю через те отримати точну суму в 2900000.00 грн з ПДВ. Чи маємо ми право прийняти та підписати договір з Учасником на суму остаточної наданої Учасником цінової пропозиції, якщо вона менше ніж остаточна ціна аукціону
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4773 / 4681
Добрий день. З урахуванням Ваших роз'яснень у відповіді на запит 281/2016 прошу пояснити наступне. Замовники у своїй більшості в тендерній документації вимагають підписувати та ставити печатки на документах тендерної пропозиції, не зважаючи на вимоги статті 12 Закону “Про публічні закупівлі”. "Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг". Крім цього електронні майданчики пропонують після завантаження документів, скріпити пропозицію ЕПЦ. Просимо роз'яснити, чи порушують Замовники вимоги Закону щодо підпису Учасниками документів пропозиції. Дякуємо.
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4795 / 4483
Чи має право бюджетна установа ввести в штатний розпис уповноважену особу з публічних закупівель, якщо так, то на підставі яких нормативних документів, та як правильно повинна називатися посада?
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6567 / 6426
Згідно п.п.3 п.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Прошу надати відповідь - особливі економічні та соціальні обставини це тільки обставини пов’язані з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій та з наданням гуманітарної допомоги, чи цей перелік не є вичерпним і можливі інші особливі економічні чи соціальні обставини для застосування переговорної процедури?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2