Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2724 / 2736
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, яким чином проводиться закупівля, якщо Замовником є юридична особа (приватної форми власності), яка отримала державний грант (відсутні кошти міжнародних донорів)
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2724 / 2769
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, я є секретарем тендерного комітету (для відкритих торгів) та уповноваженою особою (для спрощених закупівель) чи можу я використовувати КЕП як уповноважена особа, який було згенеровано як для секретаря тендерного комітету?
Відповідь
25.01.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2723 / 2790
Чи можна придбати опудала тварин, вартість яких в межах 50-200тис. грн., для поповнення експозиції музею , без проведення спрощеної закупівлі ,посилаючись на п.п. 2 п. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», що передбачає: придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
Відповідь
13.07.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2721 / 2756
Відповідно до пункту 4) ч. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. У замовника виникла об'єктивна необхідність продовжити строк виконання зобов'язань з поставки товару без продовження строку дії договору. При цьому, строк дії договору визначений до 31.12.2021 (тобто до кінця бюджетного року). Таким чином, замовник не має можливості продовжити строк дії договору. Граматичне тлумачення зазначеної норми закону може свідчити про те, що замовник може скористатися підставою для продовження, передбачена п. 4 ч. 5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупілі" у разі Просимо надати роз'яснення
Відповідь
28.01.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2720 / 2793
На теперішній час проходить ліквідація ГУ ДПС у Запорізькій області (ЄДРПОУ 39396146)(ПКМУ №893 від 30.09.2020.)Права та обов'язки ГУ що ліквідуються перейшли до ВП Головного управління ДПС у Запорізькій області (ЄДРПОУ 43143945). На майданчику ВП ГУ зареєструвалося. Також залишається дійсними відносини на майданчику з ГУ (43143945). Уповноважена особа ГУ (43143945) звільняється. Крім того, в даній установі взагалі відсутні робітники вони всі переведені до ВП ГУ (44118663) та в якій назначені уповноважені особи. ПИТАННЯ: Чи має право уповноважена особа ВП ГУ (44118663) проводити на майданчику ГУ (43143945) супроводження процедур (розміщення договорів, додаткових угод та вітів про виконання догворів)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2