Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.09.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2729 / 2768
Добрий день, під час виконання робітз будівництва обєкту СС1 , були виявлені роботи що не передбачені в проекті будівництва обєкту, а саме земляні роботи (грейдер, кущі). Підрядник наполягає на необхідності виконанння даних робіт. Поряд з цим в процесі виконання робіт виникає економія (кількість елементів огорожі в проекті перевищує потребу). Підскажіть будь ласка як нам оформити виконання додаткових робіт і чи потрібно проводити коригування проекту будівництва?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2727 / 2838
Добрий день! Відповідно до ст. 10 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю оприлюднюється не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Водночас ст. 14 Закону передбачено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються: кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Просимо надати відповідь на питання: за скільки робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій необхідно оприлюднити оголошення про проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
03.02.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2726 / 2844
Здійснено закупівлю в рамках спощеної закупівлі. Підписано відповідний договір, який опубліковано в системі. Під час реєстрації в казначействі було виявлено технічну помилку - в адресі місця постачи товарів пропущено декілька літер. На виправлення помилки підписано додаткову угоду. Чи потрібно оприлюднювати цю додаткову угоду в системі? Якщо потрібно на яку підставі посилатись?
Відповідь
08.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2726 / 2883
Оголосили спрощену закупівля на придбання вікон на суму 136 тис.грн. договір заключили на 123930 грн. Залишок 12 тис.грн. ми можемо їх використати? Через звіт про укладений договіру без використання ЕСЗ.Так як зекономлені кошти від проведеної закупівлі - це нові кошти, які не могли бути передбачені - це значить нова закупівля, а на таку суму ми виходимо лише на звіт про укладений договір без використання ЕСЗ?
Відповідь
08.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2725 / 2777
Доброго дня! Міська рада, як кінцевий бенефіціар, уклала Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) на реалізацію Програми з розвитку міської інфраструктури. Найближчим часом буде підписана Угода про передачу коштів позики. Кошти виділяються однією сумою на десять проєктів. Питання: Чи можливо здійснити закупівлю товарів, робіт та послуг за проєктами наступним чином: по п'яти проєктах (закупівля техніки) провести торги за Національними процедурами, по інших п'яти (реконструкція) за Міжнародною процедурою?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2