Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6654 / 6349
На початку 2017 року установою проведено відкриті торги на закупівлю ліків та укладено договір до кінця року. З 01.07.2017 р. набула чинності постанова КМУ від 16.03.2017 р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою затверджено в новій редакції Національний перелік основних лікарських засобів. Чи має право установа після набуття чинності цієї постанови закуповувати ліки, якщо вони є в специфікації до діючого договору але їх з 1 вересня не буде в національному переліку?
Відповідь
21.07.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7031 / 7235
Департаментом містобудування та архітектури планується здійснення послуги, а саме : 1. Код 71410000-5 за ДК 021:2015 (CPV) - Послуги у сфері містобудування («Розробка Комплексної схеми транспорту міста Києва у складі інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури міста Києва та його приміської зони»). Крім того, планується проведення переговорної процедури відповідно до п. 5) ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» за підставою: потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням. Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як структурний підрозділ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звертається до Вас з прохання надати роз’яснення щодо питань, а саме: - яка саме процедура повинна бути проведена по даній закупівлі: відкриті торги чи переговорна процедура? - якщо можливе проведення переговорної процедури, то вкажіть підставу відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
21.07.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6620 / 6057
Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32 Департаментом містобудування та архітектури планується здійснення послуги, а саме : 1. Код 71250000-5 за ДК 021:2015 (CPV) - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги («Формування (створення) векторної топографічної основи М1:500 як інформаційного ресурсу Містобудівного кадастру Києва. Розробка механізму внесення актуальних даних до IP ЄЦТО міста»). Відповідно до інформації, наданої управлінням інженерно-транспортної інфраструктури міста Департаменту містобудування та архітектури дана послуга містить інформацію з грифом «Таємно». Крім того, головний спеціаліст з режимно-секретної роботи надав доповідну записку, де зазначається, що послуга підпадає під дію Закону України « Про державну таємницю» та наказу Служби безпеки України від 12.08.2005 № 440 «Про затвердження зводу відомостей, що становлять державну таємницю». Відповідно до ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи та послуги, закупівля яких становить державну таємницю відповідно до Закону України «Про державну таємницю». Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як структурний підрозділ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звертається до Вас з прохання надати роз’яснення щодо питань, а саме: - чи можливо проведення процедур, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», а саме: відкриті торги, переговорна процедура та конкуретний діалог або можливе підписання прямого договору на дану послугу? - чи встановлені заборони щодо проведення процедур, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», а саме: відкриті торги, переговорна процедура та конкуретний діалог або встановлені заборони підписання прямого договору на дану послугу?
Відповідь
14.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5311 / 5169
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступного питання. У випадку коли двічі не відбулась закупівля за працедурою відкриті торги з публікацією англійською мовою з причини що тендерна пропозиція одного учасника відповідає вимогам тендерної документації, а тендерна пропозиція іншого учасника відхилена (відповідно до частини 1 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" (не відповідає кваліфікаційним критерію). В результаті процедура торгів не відбувалась двічі, в звязку з відсутністю достатньої кількості учасників. Вимоги до учасників незмінювались. Чи можемо Ми згідно з пунктом 4 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі" перейти до переговорної процедури? Дякую.
Відповідь
11.07.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5458 / 5298
Під час проведення процедури закупівлі відкриті торги, предмет закупівлі - Послуги з розроблення Стратегії розвитку міста «Ужгород 2030» код ДК 73210000-7 - Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень, UA-2017-06-20-000602-a, замовником було отримано тендерну пропозицію від учасника ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС". Відповідно до пункту 35 статті 1 Закону "Про публічні закупівлі" (далі - Закон): учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Відповідно до законодавства громадські організації не мають на меті отримання прибутку. При цьому, відповідно до статусу (організаційно-правової форми) вищезазначеного субєкту, він є - громадським формуванням. Просимо надати відповіді щодо наступних питань: - Чи може бути учасником громадська організація? - Як в подальшому визначити правовий статус договору про закупівлю, якщо громадська організація стане переможцем процедури закупівлі? - Якщо громадська організація не може бути учасником, то чому вона зареєструвалася на сайті уповноваженого органу у статусі учасника процедури закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2