Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.12.2016 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4901 / 4773
Доброго дня. Я є учасником торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-16-000707-c/ і я є їх переможцем. Питання моє стосується подальших дій замовника, а саме відміни торгів. 16.11.16 - було створено тендер, отже кошти на тендер були у Замовника підтверджені, аукціон відбувся через 16 календарних днів і в мене виникає питання, чи можливо що на протязі цих 16 днів було змінено фінансування замовника? Чи можу я вимагати у замовника документального підтвердження щодо відмови у фінансуванні? Дякую.
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4925 / 4488
Доброго дня. У складі тендерної документації є проект договору, змісту якого містить положення п. 7 ч. 4 ст. 36 Закону № 922. Виникає питання щодо можливості доповнення відповідного пункту Договору, під час його укладання, шляхом визначення порядку зміни ціни за умови зміни курсу іноземної валюти, наступного змісту: "У разі зміни міжбанківський курс продажу долара США (виходячи з ASK котирувань USD/UAH, що публікуються на сайті Укрділинг http://www.udinform.com/) по відношенню до Гривні більш ніж на 3 (три)% від курсу продажу чинного на момент підписання цього договору, Сторони в праві переглянути ціну цього Договору шляхом її коригування пропорційної такій зміні, але у частині зміни ціни ресурсів (матеріалів, обладнання). Зміна ціни ресурсів (матеріалів, обладнання), у випадку визначеному цим пунктом договору, можлива лише стосовно ціни ресурсів (матеріалів, обладнання), які заплановані до використання Учасником протягом дії Договору на майбутньому етапі і відповідно до календарного графіку виконання робіт. Положення цього пункту договору не стосується зміни ціни ресурсів, які вже використано на попередніх етапах робіт та тих, які використовуються протягом поточного етапу робіт. У цьому випадку, зміна ціни Договору оформлюється додатковою угодою, що є невід'ємною частиною цього Договору.". Вимушені до Вас звернутись із таким питанням, оскільки працівники казначейства стверджують про можливість такої зміни ціни договору лише у договорах поставки укладених з нерезидентом. Зазначене питання стосується конкретної закупівлі: UA-2016-11-07-001397-b Дякую.
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4967 / 4238
У березні 2016 року відповідно до вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель" був підписаний договір про надання послуг, термін дії якого закінчується 31.12.2016. На даний час планується укласти додаткову угоду відповідно до вимог частини п’ятої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» на продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному у 2016 році. Де потрібно оприлюднювати цю додаткову угоду? На веб-порталі www.tender.me.gov.ua або на prozorro.gov.ua?
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7137 / 7142
Замовник оголосив відкриті торги.Двічі вони не відбулися.Відповідно закону можна проводити переговорну процедуру, але під час переговорів учасник просить змінити деякі вимоги до учасника, чи можемо в такому випадку згодитись з ним і підписати договір?? Чи в такому випадку ми не зможемо використовувати переговорну процедуру і повинні оголошувати відкриті торги внесши зміни до тендерної документації???
Відповідь
06.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6700 / 6773
Замовник проводить процедуру відкритих торгів, предмет закупівлі передбачає специфікацію яка включає 1500 найменувань. За результатами аукціону Переможець надає пропозицію, яка по сумі відрізняється від пропозиції аукціону. Причому в меншу сторону.Чи має право Замовник укласти договір з Переможцем на суму, яка є меншою від суми,зазначеній в результатах аукціону.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2