Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.09.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4297 / 4300
Замовник в тендерній документації на закупівлю товару на 160 000.00 грн. до кваліфікаційних критеріїв зазначив наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, а саме: копію договору і копію накладної до договору. Скажіть будь ласка, чи є виключними підставами дискваліфікації Учасника відсутність копії накладної про виконання договору,якщо сам договір є в наявності в тендерній пропозиції,якщо пропозиція Учасника є найбільш економічно вигіднішою? Чи повинен Замовник, в першу чергу, дотримуватись принципу "максимальна економія та ефективніть"?
Відповідь
12.09.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5657 / 5236
Договір укладений за результатами відкритих торгів. Чи можна внести зміни чи доповнення щодо місця поставки товару: "За погодженням між сторонами поставка товару може здійснюватися на умовах DDP- приоб'єктний склад Покупця в Україні.Місце знаходження приоб'єктного складу зазначається Покупцем у заявці на поставку товару". При цьому, прошу надати роз'яснення чи потрібно публікувати дані зміни в системі публічних закупівель "PROZORRO", і на які норми чинного законодавства спиратися. Дякую за розуміння і співпрацю.
Відповідь
12.09.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5378 / 5246
По закупівлі (відкриті торги) послуг «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиць м. Світловодськ» (оголошення UA-2017-07-06-000023-с) проведено поточний ремонт дорожнього покриття загальною площею 6987,2 м2, вартістю 2019296,00грн. (що на 79410грн. дешевше від очікуваної вартості) на п’яти вулицях міста. Будівельними нормами ГБН Г.1-218-182:2011 визначено, що вулиця не може вважатися окремим лінійним об'єктом інженерно-транспортної інфраструктури, оскільки на ній розташовані окремі лінійні об’єкти, а саме: проїзна частина, тротуари, вуличне освітлення та інше. Чи є порушення по зазначеній закупівлі у визначені предмета закупівлі, а саме: недотримання вимоги ч.2 р.2 Порядку №454 та п.18 ч.1 ст1 Закону №922
Відповідь
11.09.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5326 / 5407
Після двократної відміни відкритих торгів у зв'язку з недостатньою кількістю учасників, підприємство провело переговорну процедуру на закупівлю дизельного палива, оприлюднило відповідне повідомлення та після спливу 10 денного строку - уклало договір не умовах проведених переговорів. В період між публікацією повідомлення про намір укласти договір та датою укладення договору відбулося коливання ціни на ринку нафтопродуктів (дизельного палива), про що був отриманий висновок Торгово-промислової палати. Чи має право замовник після укладення договору на умовах проведених переговорів, внести зміни до нього в частині зміни ціни за одиницю товару без збільшення загальної суми договору у звязку з коливанням ціни на ринку на такий товар, що відбувся у проміжок часу між проведеними переговорами та датою укладення договору та наявного документального підтвердження такого коливання ціни?
Відповідь
11.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4565 / 4441
Доброго дня! В нас виникла ситуація, коли три заклади замовника опалювались іншим суб'єктом, який на правах оренди користувався котельнями і надавав послуги. Договір оренди з КП "Теплокомуненерго" в цього постачальника закінчився і продовжений не буде. Відповідно договір про закупівлю теж закінчився (строк дії). Перед початком опалювального сезону ці три об'єкти знов будуть опалюватись теплокомуненерго, але постає питання чи на опалення цих трьох об'єктів проводити окрему переговорну процедуру чи вносити зміни в наявний договір про закупівлю (так як всі інші об'єкти замовника опалює теплокомуненерго). Завчасно дякую за увагу та відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2