Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4031 / 3979
Відповідно до Наказу Мінекономрозвитку № 490 від 22.03.2016 року «Про затвердження форм документів у сферіпу блічних закупівель» Протокол розгляду частково заповнюється Замовником, частково електронною системою.Чи правильно ми розуміємо, що дана форма передбачена при розгляді і оцінки для міжнародних торгів, в українських торгах форма розгляду не передбачена Наказом Мінекономрозвитку №490 ?
Відповідь
18.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4337 / 4157
Доброго дня! ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя» є суб’єктом господарювання, яке: - здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) на промисловій чи комерційній основі; - забезпечує потреби держави (плануємо укласти договори про закупівлю послуг: пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води за державні кошти); - не є розпорядником бюджетних коштів; - статутний капітал - 100 % приватна власність; - провадить діяльність на підставі ліцензії, яка не може розглядатися як спеціальне чи ексклюзивне право; - відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308, Ліцензіат (ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя») повинно використовувати кошти, отримані за рахунок діяльності з виробництва теплової енергії, за цільовим призначенням та з дотриманням принципів здійснення закупівель відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Враховуючи вищенаведене, прошу дати відповідь на наступні запитання: 1. ТОВ «Теплоінвест – Запоріжжя» є замовником у розумінні п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» та має здійснювати закупівлі з дотриманням вимог цього Закону? 2. Як Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 № 308 кореспондуються з Законом України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
17.05.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4486 / 4501
Чи може предмет закупівлі "установка системи сигналізації або відеоспостереження визначатися пооб'єктно?
Відповідь
17.05.2017 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4498 / 4320
Концерн "МТМ" є платником ПДВ на загальних підставах. 1.Чи може підприємство оголосити закупівлю без урахування ПДВ, здійснити оцінку пропозицій без ПДВ, договір укласти з ПДВ (якщо переможець торгів - платник ПДВ (чи без ПДВ, якщо переможець торгів - неплатник ПДВ))
Відповідь
17.05.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4714 / 4563
Відділом освіти наразі проводиться тендер на ПММ. В процесі проведення тендеру сесією були виділені дод.кошти на ПММ.Відділ освіти має намір заключити разовий договір з постачальником на суму виділених коштів(тендер не завершено),але місцевий УДКСУ не реєструє цей договір,мотивують тим, що ми повинні були призупинити тендер,сплюсувати всі кошти і розпочати новий. Питання:чи правомірні дії УДКСУ і чи має право відділ освіти заключити одноразовий договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2