Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.08.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3907 / 3816
Предмет закупівлі: двигун ЯМЗ-238-Д2 виробництва Ярославського моторного заводу (Росія) до автомобіля КРАЗ, модель 65032. Постачальник: зареєстрований на території України, з аналізу інформація про юридичну особу, отриманої за допомогою відкритих публічних реєстрів встановлено, що учасник та його керівники, а також кінцеві бенефіціарі в переліку осіб, що підпадають під дію санкцій – не числяться. З аналізу постанови КМ України №1147 від 30.12.2015 року - двигун в переліку не числиться. Запитання: ми, як замовники в розумінні Закону, вправі укладати договір із переможцем процедури закупівлі на поставку такого двигуна.
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5017 / 4833
Як правильно визначити коливання ціни на ринку - відношенням статистичних цін відповідних періодів чи відношенням статистичної ціни до ціни договору? В квітні місяці відбулися відкриті торги на рибу свіжоморожену: статистична ціна на момент проведення торгів становила 65,05 грн., тендерна ціна 54,30 грн.. В червні місяці учасники просять підняти ціну договору, при цьому надали статдовідку про ціну даного товару на ринку 64,0 - 69,00 грн./кг. Як правильно зробити розрахунок коливання ціни на ринку: 69,00 : 65,05 = 6,0% (стат. ціни), чи 69,00 : 54,30 = 27,0% (стат. ціна до ціни договору)? На який відсоток збільшити ціну договору 6,0% чи 10,0%?
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4981 / 4937
У видпаку якщо замовник підпадає під одну з умов незастосування ЗУ "Про публічні закупівлі", передбачених ч. 3 ст. 2, чи може замовник: 1. провести закупівлю з використанням системи Прозорро за власним бажанням? 2. якщо відповідь на питання 1. так, чи можливо оскаржити таку закупівлю в порядку, передбаченому ст. 18 Закону?
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5702 / 5757
Оголошено закупівлю послуги з поточного середнього ремонту автодороги. До кінцевого строку подання тендерних пропозицій виникла необхідність коригування проектно-кошторисної документації, що в свою чергу викликає необхідність внесення змін до технічного завдання. Однак внесення зазначених змін призведе до зміни очікуваної вартості у зв’язку зі зміною вартості будівельних матеріалів, деяких видів робіт тощо. Стаття 23 Закону визначає порядок внесення змін до тендерної документації, однак, тендерна документація, відповідно до статті 22 Закону, не містить інформації про очікувану вартість. Очікувана вартість зазначається в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів, а також у Річному плані закупівель. У зв’язку з викладеним, прошу надати консультацію, чи можливо внести зміни в Річному плані закупівель до очікуваної вартості вже оголошеної закупівлі, потім відповідних змін до оголошення про проведення процедури відкритих торгів та технічного завдання тендерної документації, чи необхідно відміняти закупівлю та оголошувати нову на іншу очікувану вартість. Позиція контролюючого органу – необхідно відміняти закупівлю та оголошувати нову на іншу очікувану вартість. Обґрунтування – лист МЕРТУ №3302-06/29640-06 від 14.09.2016, але, на думку замовника, зазначеним листом врегульовано дещо інші питання.
Відповідь
09.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6098 / 6050
Згідно річного плану закупівель Закладом було розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю лікарських засобів (наркотичних та психотропних препаратів) по коду ДК 021:2015 3360000-6, було проведено аукціон та планувалося укладення договору з переможцем. Але через подання скарги одним із учасників до Антимонопольного комітету України процедуру закупівлі було призупинено на період оскарження. Враховуючи відсутність в ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» наркотичних засобів, під загрозою опинилося проведення планових операцій, надання екстреної медичної допомоги, безболісної терапії тяжко хворим на невиліковні хвороби. Тому тендерним комітетом було прийнято рішення внести зміни до річного плану закупівель та придбати найнеобхідніші препарати за рахунок коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (благодійні внески, які надійшли на реєстраційний рахунок після оголошення процедури відкритих торгів та вважаються додатковими). Постачальника було обрано за найбільш економічно вигідною ціною, укладено договір (допорогова закупівля) та отримано товар на суму 15428,10 грн.(на даний час вже використані). Чи правомірні наші дії? Дуже дякую та чекаю на відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2