Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.12.2016 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5079 / 4659
Державне підприємство "Бердянський морський торговельний порт", відповідно до п.12 ч.1 ст.8 Закону "Про публічні закупівлі" (далі Закон), просить надати відповідь щодо застосування законодавства у сфері закупівель. 1) Відповідно до ст.10 Закону Замовник оприлюднює протягом трьох днів з дня внесення змін повідомлення про внесення змін до договору. У формі повідомлення про внесення змін до договору, затвердженого наказом МРТУ від 22.03.2016  № 490, передбачено тільки випадки для внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною четвертою статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі". Чи повинен Замовник оприлюднювати повідомлення про внесення змін до умов договору при зміні не істотних, а інших умов договору? Обов’язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель на електронному майданчику не передбачають публікацію повідомлення про внесення змін до договору у інших випадках. З повагою.
Відповідь
15.12.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4856 / 4830
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення статті 2 абзацу 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме якщо при закупівлі товарів, робіт чи послуг по одному предмету закупівлі укладаються декілька договорів загальна вартість цих договорів перевищує 50 000 грн., але окремо вартість кожного договору не перевищує 50 000 грн., чи потрібно розміщувати кожний договір по одному предмету закупівлі (не перевищуючий 50 000 грн.) в електронній мережі Інтернет, чи тільки ті договори де вартість договору вище 50 000 грн..
Відповідь
15.12.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6323 / 6178
В грудні 2016 року розпочато торги на закупівлю овочів для забезбечення роботи студентської їдальні в 2017 році. Тендерний комітет прийняв рішення щодо визначення процедури закупівлі з урахуванням кодів класифікатора як по 2010 так і по 2015 року, на підставі чого ми оголосили відкриті торги за предметом закупівлі (на теперешній час за кодом ДК2010-16) на сумк 32 тис. грн. Від потенційного учасника через електронний ресурс прийшло запитання, чому ми вирішили проводити відкриті торги а не допорогові закупівлі і, як слідство, вимагаємо великий пакет документів, за переліком для відкритих торгів. Питання: можемо ми, чи ні оголосити відкриті торги на закупівлю вартістю до граничної суми, не буде це порушенням чи іншим неправомірним кроком? Заздалегить вдячні, чекаємо відповіді.
Відповідь
14.12.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4845 / 4896
Добрий день. 14.12.2016 року розпочата процедура відкритих торгів на закупівлю послуг з цілодобової охорони діючого дитячого закладу, системою визначена дата аукціону 03.01.17р., тобто договір з переможцем аукціону може бути укладено після 15.01.2017р. Чи має право комунальне підприємство заключити прямий договір на закупівлю послуг з цілодобової охорони на суму що не перевищує 200тис.грн. з 01.01.17р. до завершення процедури відкритих торгів (15.01.17р.) з постачальником даних послуг 2016р., якщо з ним укладено допороговий договір, допорогова закупівля проводилися через систему ProZorro.
Відповідь
14.12.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
5842 / 5595
У державному підприємства, що знаходиться у стані ліквідації відсутні штатні працівники. Але на сьогоднішній день виникла нагальна потреба здійснити закупівлі з метою збереження державного майна. Чи належить до сфери застосування ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівлі юридичної особи (замовника), яка не має штатних працівників; як оранізувати юридичній особі (замовнику), яка не має штатних працівників, проведення закупівель та за якими процедурами; чи правомірно здійснювати закупівлі за результатами моніторингу цін на товари та послуги, що визначаються у загальнодоступній електронній сістемі закупівель без проведення процедур, визначених ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2