Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1321 / 1346
Доброго дня! Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради (ЄДРПОУ 34572192) є Замовником торгів. Неодноразово учасником тп переможцем торгів є Комунальне підприємство "Луцьке електротехнічне підприємство - Луцьксвітло" (ЄДРПОУ 30555550) Комунальне підприємство "Луцьке електротехнічне підприємство - Луцьксвітло" діє на підставі статуту, затвердженого рішенням Луцької міської ради від 28 березня 2018 року № 39/26. Таким чином власником КП "Луцьксвітло" є Луцька міська рада. Відповідно до Закону визначення пов’язаності учасників процедури закупівлі між собою по відношенню до юридичних та фізичних осіб (юридична особа, яка здійснює контроль над учасником процедури закупівлі або контролюється таким учасником процедури закупівлі) Чи правомірно це коли і в Замовника і в Учасника-переможця один засновник та власник???
Відповідь
11.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1080 / 1049
Доброго дня!31.12.2020 року відділ освіти, який обслуговував заклади освіти ліквідовано. Заклади освіти передано до Об'єднаної Територіальної громади. Роботи які було проведено відділом освіти у вигляді відкритих торгів у 2020 році на термін 2 роки (2020-2021 роки) не завершені. Підскажіть будь ласка,які дії новоутвореної установи щодо укладення договорів, проведення закупівель, що стосується вищевказаних робіт?
Відповідь
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1226 / 1334
Добрий день! Цікавить інформація чи необхідно оприлюднювати звіт про закупівлю до 50 000 грн та проводити спрощену закупівлю через систему, якщо закупівля здійснюється за власні кошти підприємтсва, більше 50 % належить належить державі, засновник Кабінет Міністрів України. Неодноразово на майданчиках Державні закупівлі онлайн та Українська універсальна біржа мені консультанти казали,що немає необхідності оприлюднювати цю інформацію. В Законі такого положення не знайшла. Консультанти не праві та вказують не правдиву інофрмацію?
Відповідь
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1068 / 1082
Добрий день! Прошу надати інформацію про те, яким саме має бути електроний ключ уповноваженої особи? з привязкою до юриличної особи чи ні? Якщо після 07.11.2020 застосовувася підпис приватбанку без привязки до юридичної особи. Чи є це порушинням і яке за це покарання?
Відповідь
09.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1241 / 1274
Добрий день! Знайома із розясненнями щодо персональних даних - Щодо організації закупівельної діяльності від 10.04.2020.Проте? це розяснення не відповідає на деякі запитання. Прошу надати розяснення чи зявився станом на.11.01.2020 р. функціонал з додаванням інформації про персональні дані про уповноважену особу. На протязі якого періоду часу таку інформацію необхідно оновити? В законі не зазначено. Чи є інформація на сайті, яка дублюється про контактну особу, що заповнюється системою автоматично, персональними даними, які необхідно оновлювати, із відповідальністю відповідно п. 3.164-14 Кодексу про адміністративні правопорущення 25-51 000 грн. Дяже дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2