Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.07.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
4888 / 4828
Частина 31 пункту 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» регламентує, що до складу тендерного комітету можуть входити «…інші особи замовника». З урахуванням даної норми, чи можливо за Розпорядженням Замовника залучити до роботи тендерного комітету фахівця, який не входить до штату Замовника. Наприклад, з яким Замовником укладено цивільно-правовий договір на надання консультаційних послуг, пов'язаних з роботою тендерного комітету. У нашому випадку Замовник - виконавчий орган місцевого самоврядування.
Відповідь
30.06.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4349 / 4391
Мультилотову процедуру закупівлі за рішенням Колегії АМКУ було відмінено за одним із лотів. При цьому, Cкаржник приймав участь у всіх лотах. Причини відхилення тендерної пропозиції Скаржника та допуск інших учасників були скрізь однакові. Чи повинен замовник за результатами розгляду скарги в АМКУ, який зобов'язав замовника відмінити процедуру саме за одним лотом, відмінити повністю всю процедуру?
Відповідь
30.06.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5519 / 5382
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яким нормативно-правовим актом керуватись при здійсненні закупівлі за додаткові незаплановані кошти? Який порядок закупівлі за додатково виділені на сесії кошти, якщо сума виділених коштів не перевищує 200 тис і 1,5 млн, а в сумі із запланованими коштами перевищує 200 тис? Чи це буде новим предметом закупівлі кожного разу як додатково виділятимуться кошти?
Відповідь
29.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4490 / 4358
Товариство з обмеженою відповідальністю «Екомастер»,Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 38167634, Місцезнаходження м.Нікополь вул. Гончара б. 5 кв.7. Закупівля UA-2017-04-24-000532-c триває з 24 квітня 2017 і по сьогодні. Відповідно до п.9.5 наказу № 35 ДП "ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ" Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель замовник зобов’язаний завершити Закупівлю, але він цього не робить і на наше зауваження відповів, "З питання скарги ТОВ ЕКОМАСТЕР від 26.06.2017 р. повідомляємо, що зроблено запит щодо вирішення цього питання на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 27.06.2017. Роз'яснення буде нами отримано у встановлені законодавством терміни." Зробив він запит чи ні, враховуючи досить дивну поведінку тендерного комітету, не відомо. Тому запит робимо ми. Хоч є наказ і замовник повинен його виконувати. Дайте, будь ласка, роз'яснення, чи повинен замовник виконувати вимоги даного наказу?
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4546 / 4466
Просимо надати роз’яснення чи потрібно обов’язково проводити тендерні процедури (відкриті торги, переговорну процедуру) за супутніми послугами по будівництву ( авторський нагляд, технічний нагляд, експертиза технічної та кошторисної частини проекту, вартість менше 200 тис. грн.) у разі якщо вони включені до зведеного кошторисного розрахунку у проекті, а також чи потрібно проводити тендер по послугам які не включені до зведеного кошторисного розрахунку, але будуть здійснені по даному об’єкту будівництва (коригування проекту у разі потреби, пуско - налагоджувальні роботи, приєднання до електричних мереж тощо). Зведений кошторисний розрахунок 7998 тис. грн., супутні послуги не перевищують вартості самого будівництва. При цьому просимо зазначити саме на якій стадії вважати вартість робіт, а також супутніх послуг такими, що потребують проведення тендеру: 1. Після стадії проектування; 2. після проведення експертизи кошторисної частини проекту (вимоги Постанови КМУ № 560 від 11.05.2011); 3. затвердження кошторису установи (бюджетних призначень) на проведення відповідного будівництва. Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2