Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4753 / 4313
ЧИ обовязково проводити процедуру відкриті торги, у разі очікуванної вартості предмета закупівлі 70 000 грн, коли цей же предмет закупівлі раніше в цьому же році закуповувся за допомогою проведення процедури відкритих торгів сума котрого складала 600 000 грн?
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3792 / 3632
Скажить будь ласка, згідно ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" замовником оприлюднюється звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення договору, виконання договруабо його розірвання. Питання: якщо договір виконано, а строк дії договору ще не минув, чи може замовник оприлюднювати звіт по закінченню дії договору, а не по його виконанню, при умові, що в договорі відсутній пункт: дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку (частина пята статті 36 Закону).
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3918 / 3673
Доброго дня!Чи може Замовник при проведенні торгів з публікацією англійською мовою відхилити пропозицію Учасника, якщо на періоді прекваліфікації не надано банківської гарантії, яка вимагалася у тендерній документації?Дякую за відповідь.
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4406 / 4091
Доброго дня. Прошу дати відповідь: Відповідно до ст. 32 п.2 Закону "Про публічні закупівлі" Замовник укладає договір про закупівлю... не пізніше 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір. Якщо перебіг строку (20 день) приходиться на вихідний або праздник, можливо останній строк укладання договору перенести на наступний календарний день? Чим керуватися?
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4604 / 4506
Відповідно до ч. 1 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закону) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Разом з тим, у Законі відсутні положення, відповідно до яких зміст договору про закупівлю, який укладається за результатами переговорної процедури закупівлі, не повинен відрізнятися від змісту проекту договору про закупівлю, який був визначений замовником у тендерній документації, зокрема в частині строків поставки товарів (виконання робіт, надання послуг), умов розрахунків, порядку зміни умов договору. Виходячи з викладеного, прошу надати відповідь (консультацію) з такого питання: Чи може зміст договору про закупівлю, який укладено за результатами переговорної процедури закупівлі, проведеної згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, відрізнятися від змісту проектів договору про закупівлю, що були визначені замовником у тендерній документації, а саме в частині строків поставки товарів (виконання робіт, надання послуг), умов розрахунків, порядку зміни умов договору – за умови дотримання замовником вимог, передбачених п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, та принципів здійснення закупівель, визначених у ст. 3 Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2