Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6312 / 5925
Доброго дня! Допоможіть розібратися. Тендерним комітетом НІКЗ «Качанівка» 19.12.2016 та 05.01.2017 проведені відкриті торги (жодні не відбулися) на закупівлю природного газу по ДК 021:2015 код 09123000-7- Природний газ, ДК 016-2010 код 06.20.1 - Газ природний, скраплений або в газоподібному стані на очікувану вартість 850000грн. та кількість 100000 м.куб. Переговорна процедура ще не розпочата із-за відсутності річного кошторису (буде в кінці лютого або на початку березня), тобто договір можна буде підписати в кінці лютого або на початку березня. Плануємо провести переговорну процедуру на реальні показники, (сума орієнтовно по річному кошторису 400 000 грн. і відповідно на цю суму буде відповідна кількість газу) щоб не змінювати і не зменшувати суму договору відповідно до кошторису. Оскільки з 17 січня 2017 року предмет закупівлі визначається по четвертому знаку 09120000-6 Газове паливо. Як правильно і по якому предмету закупівлі оголосити переговорну процедуру? А також в річному кошторисі заплановані кошти по цьому предмету закупівлі на закупівлю скрапленого газу (балонного) в сумі 5000 грн., це що закупівля буде по лотах? Яка закупівля буде на скраплений газ? Дякуємо. Чекаємо відповіді.
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4436 / 4155
Чи не втратив силу Закон України від 21.06.2012 № 4997-VI "Про здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв"язку, поштових марок та маркованих конвертів", оскільки він не приведений у відповідність до Закону України "Про публічні закупівлі" та чи користуватися їм при закупівлі послуг поштового зв"язку
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3282 / 3141
Добрий день. Підкажіть будь-ласка вирішення наступного питання: Учасник закупівлі подав пропозицію та підвантажив документи на які поставив гриф конфіденційно, згідно ст. 27 ЗУ "Про публічна закупівлі", Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону, але учасник визначив конфіденційною усю свою пропозицію. Чи має Замовник відхилити такого Учасника, і якщо так на як з посиланням на яку саме статтю Закону?
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3793 / 3574
У статті 136 Земельного Кодексу України зазначено, що закупівля послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них (зокрема, оренди) на земельних торгах та визначення виконавця земельних торгів організатором земельних торгів здійснюється у порядку, визначеному законодавством про здійснення державних закупівель. 1. Чи можна застосовувати законодавство про публічні закупівлі для закупівлі органом виконавчої влади послуг з підготовки лотів до проведення земельних торгів, а саме виконання робіт із землеустрою, оцінки земель за умови відсутності бюджетних призначень, коли виконавцю цих послуг витрати компенсуються у подальшому іншою юридичною особою за результатами проведення земельних торгів за рахунок коштів покупця лота, тобто без використання бюджетних коштів? 2. Якщо так, то як проводити планування публічних закупівель за відсутності бюджетних призначень? Що може у цьому випадку бути підставою для внесення відповідного пункту до річного плану закупівель та (або) додатку до нього?
Відповідь
01.02.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4770 / 4566
Просимо надати роз’яснення. Раніше, якщо Замовником не створювався тендерний комітет, то він вів реєстр закупівель. На сьогоднішній день замовником не створювався тендерний комітет так, як він проводить тільки допорогові закупівлі. Як саме замовнику назвати документ, в якому весь перелік допорогових закупівель без Річного плану закупівель так, як комітет не створювався. Просимо Вас в найкоротший термін надати роз’яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2