Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3421 / 3294
Ч. 4. ст. 25 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачає, що тендерні пропозиції залишаються дійсними протягом зазначеного в тендерній документації строку. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій. Яким чином замовним може реалізувати своє право на продовження строку дії пропозиції? На майданчиках така функція відсутня. Інформація про строк дії тендерних пропозицій міститься лише в тендерній документації, але на етапі кваліфікації, коли аукціон вже відбувся.
Відповідь
02.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4526 / 4298
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
02.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3412 / 3389
Доброго дня! В ст. 32 ЗУ "Про публічні закупівлі" встановлено, що замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Однак у вказаній нормі конкретно не зазначено, це календарні дні чи робочі, з огляду на наявність певних правових наслідків за пропущення вищевказаного терміну (строку), прошу Вас пояснити порядок розрахунку зазначеного строку, а саме: 1. Чи поширюють свою дію норми ст 253 та 254 ЦКУ на порядок визначення 20-тиденного строку ? 2. Які саме ці двадцять днів: робочі чи календарні?
Відповідь
26.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3651 / 3582
Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Просимо роз’яснити, чи можна віднести до технічної помилки наступні помилки учасника при оформленні та подані тендерної пропозиції: 1) не завантаження учасником до електронної системи певної сторінки документа; 2) завантаження до електронної системи документа (наприклад, банківської гарантії), який стосується іншої закупівлі за умови виявлення цієї помилки учасником після аукціону та завантаження необхідного документа.
Відповідь
26.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3644 / 3555
Відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Просимо роз’яснити, що розуміється під поняттям «технічна помилка» та навести приклади таких помилок.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2