Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6641 / 6621
На послуги їдалень ,згідно кошторису, надані кошти в розмірі 400000,00 грн. Вартість харчування за рішенням сільради складає 15 грн., але 50відсотків обіду сплачюють батьки,як благодійні внески, тобто 400000 це вартість 50 % харчування. Торги проводити на вартість 15 грн? Як в тендерній документації відобржати оплату 50/50?
Відповідь
02.05.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6640 / 6286
Добрий день! Комунальне підприємство «Долинський міськкомунгосп» – є замовником , який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання (забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії). Разом з цим, підприємство надає послуги з утриманням багатоповерхових будинків, централізованого водопостачання приватного сектору та благоустрою території міста. Чи може підприємство здійснити закупівлю товару, який не відноситься до окремої сфери господарювання (спеціальний вантажний автопідйомник)) на суму 660 тис.грн, без проведення тендеру (допорогової закупівлі)?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6638 / 6332
Доброго дня! Законом України "Про публічні закупівлі" не встановлено терміну затвердження додатку до річного плану, встановлено тільки термін оприлюднення затвердженого плану. Наразі невідомі терміни здійснення закупівель товарів і послуг, які входять до плану, а на електронних майданчиках необхідно вказувати місяць здійснення закупівель. Можливо затверджувати окремі закупівлі, з яких складається план, безпосередньо перед закупівлею?
Відповідь
10.08.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6638 / 6633
У видпаку якщо замовник підпадає під одну з умов незастосування ЗУ "Про публічні закупівлі", передбачених ч. 3 ст. 2, чи може замовник: 1. провести закупівлю з використанням системи Прозорро за власним бажанням? 2. якщо відповідь на питання 1. так, чи можливо оскаржити таку закупівлю в порядку, передбаченому ст. 18 Закону?
Відповідь
20.09.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
6631 / 6515
Між підрядною організацією ТОВ "ЄВРОПАБУД" (Мною) та КВП "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" (Замовником) 31 жовтня 2016 року було укладено договір (Закону України "Про публічні закупівлі") на реконструкцію міського парку. На даний момент виконано 40% обсягу робіт. Заробітна плата на період заключення договору мінімальна заробітна плата в будівництві складала 3400 грн., тож договір був заключений за таким показником. 10 серпня 2017 року Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України і Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України підписали Зміни та доповнення до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку та будівництва України та Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України на 2009-2011 роки. Тож зробивши розрахунок заробітної плати, котрий сав більшим за 3400 та не перевищив прийняту заробітну в будівництві у м. Кременчуці, я, керуючись п. 3.4 підписаного договору "вартість робіт визначається за динамічною договірною ціною і може бути змінена за взаємною згодою Сторін відповідно до законодавства" виявив намір змінити раніше прийняту заробітну плату керуючись умовами договору та Законодавстовм Украхни. Чи можливе внесення таких змін до договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2